playstation-plus-ucretsiz-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

Sony, PlayStation Plus kullanıcıları için her ay ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor. Bununla birlikte PS Plus Ocak 2022 ücretsiz oyunları sızdırıldı.

Bilindiği üzere Sony, PlayStation Plus aboneleri için her ay ücretsiz oyun veriyor. Bu oyunlar, bazen pek ilgi çekici olmasa da bazı aylarda oldukça beğenilen ve büyük çaplı oyunlar da ücretsiz hale geliyor. PS Plus Ocak 2022 döneminde ücretsiz olacak oyunlar da şimdiden sızdırıldı.

Dealabs tarafından sızdırılan bilgi, artık rutin haline geldi denilebilir. Her ay PS Plus oyunlarını sızdıran Dealabs, bu bilgilerin doğru olması ile popüler bir hale geldi. Ocak 2022 döneminde ücretsiz verilecek oyunlara bakıldığında ise, sevilen yarış oyununun ücretsiz olacağı görülüyor.

dirt-5-teknosafari

PS Plus ücretsiz oyunları, her ayın 29’unda resmi olarak açıklanıyor. Her ayın 4’ünde de bu oyunlar, kullanıcıların erişimine açılıyor. PS Plus Ocak 2022 oyunları ise şu şekilde;

  • DIRT 5 (PS4, PS5)
  • Deep Rock Galactic (PS4, PS5)
  • Persona 5 Strikers (PS4)

Oyunlar arasında DIRT 5, Kasım 2020 döneminde çıkış yapmıştı. Yarış oyunu kategorisinde oldukça dikkat çeken serilerden biri olan DIRT, özellikle Ralli türünü sevenler için ideal bir seçenek haline geliyor. Oyun bir simülasyon olarak değil, arcade havasında görülüyor.

İlginizi Çekebilir:

HBO Max yakında Türkiye ‘de yayınlanacak

Boeing ve Airbus, 5G teknolojisinin ertelenmesini istiyor 

2021 yılında en çok ziyaret edilen web siteleri açıklandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz