Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

PUBG Lite, Lite Pass’in ikinci sezonu ve Survival Title oyun modu olmak üzere birçok yeni özellik getiren yeni bir güncelleneme yayınladı. Ayrıca, yeni güncelleme Chicken Medal ve Silver Bullet adında iki yeni oyun içi para birimi sunuyor. Ek olarak, iki dört kişilik ekibin zafer için savaşacağı yeni bir 4v4 modu da mevcut.

İki yeni oyun içi para biriminden başlayacak olursak, Chicken Medals’ları (Tavuk Madalyaları) ücretli kasalarla takasta kullanabilirsiniz. Oyuncular günlük girişler ile Chicken Medals kazabilirlerler ayrıca günlük görevler ve Lite Pass: Premium ödülleri de sizleri bekliyor. Yeni güncellleme ile L-Coins harcamak yerine kasa satın alırken yeni bir buton göreceksiniz. Kasa fiyatına bağlı olarak, döviz kuru değişebilir ancak bir sandık harcanacak Chicken Medals sayısı dört adettir.

Diğer yeni oyun için para birimi Silver Bullets’a (Gümüş Kurşunlar) gelecek olursak, oyuncular skinlerini hurdaya çevirerek Silver Bullets kazanabilirler. Önceden oyuncular herhangi bir öğeyi hurdaya çevirdiklerinde onlara BP verilirdi ancak bundan sonra ödemeler Silver Bullets ile yapılacak. Kazandığınız Silver Bullet’ları, dükkan bölümündeki Silver Bullet kısmında harcayabilirsiniz ve bu skinler sadece bu birimi ile satın alınabilecek. Önceden BP’leriniz ile açtığınız kasalardan çıkan fazlalık olan itemleri bu şekilde değerlendirmeniz oyun için ekonominize katkı sağlacaktır.

Lite Pass Sezon 2 oyundaki şuana kadar gelen en büyük güncelleme ve sekiz boyunda sürecek. 10 Ekim’de başlayacak olan serüven 12 Aralık’ta sona erecek, planlı bakım tarihi ise 5 Aralık’ta. Önceki sezonda olduğu gibi, günlük görevler ve oyuncuların ödül ve XP kazanabileceği etkinlikler var. Daha fazla ödül almak isteyenler, Lite Pass:Premium veya Lite Pass:Premium Plus paketlerini satın alabilirler. Günlük olarak bir defaya mahsus olmak üzere kazanacağınız bir maç size, 1 Chicken Medal getirecektir ayrıca Günlük girişlerinizde, BP, XP, skinler veya Chicken Medal kazanma şansınız var o yüzden kaçırmayın derim.

Son olarak, Team Deatmatch 4v4 şeklinde PUBG Lite’a geliyor. Dört oyunculu iki takımın ıssız bir çölün ortasındaki küçük depoda savaşacak ve 40 öldüremeye ilk ulaşan takım raundu kazanacak.

Yeni gelen para birimi ve modun dışında, seslerde, silahlarda ve eşleştirmelerde hata düzeltmeleri var.

Tam yama notlarını buradan okuyabilirsiniz.