PUBG Mobile Lite bahar güncellemesi

Düşük donanımlı mobil cihazlar için çıkartılmış olan PUBG Mobile Lite ‘a bahar güncellemesi geliyor. Yeni güncelleme ile birlikte PUBG Mobile Lite, sistemsel olarak iyileştirildiği gibi, aynı zamanda yeni bir etkinlik sistemine de kavuşuyor. 

PUBG Mobile Lite 0.16.0 güncellemesiyle oyuncular, Kiraz Çiçeği (Sakura) altında bulacakları Piknik Sepetleri, İşaret Fişekleri ve Boya Bombalarına bulmaya çalışacak. PUBG Mobile Lite, bahar güncellemesi ile birlikte, aynı zamanda Varenga haritasına iyileştirmeler ve yeni özellikler ekliyor.

PUBG Mobile’ın daha az yer kaplayan ve daha düşük donanıma sahip cep telefonları için özel sürümü olan PUBG Mobile Lite, aksiyon dolu ve eğlenceli içerikleriyle Bahar Kutlaması yapıyor. Oyuncular birçok farklı cihaz üzerinden PUBG Mobile Lite’ın eğlenceli oyun deneyimine, 0.16.0 sürüm güncellemesindeki en yeni eklentilerle katılabilecekler.

“Varenga Çiçek Açıyor” temalı güncelleme ile PUBG Mobile Lite, ana menüsünü Bahar Festivali ile dekore ediyor. Varenga haritasında Kiraz Çiçeği bölgelerinde ortaya çıkma ihtimali yüksek olan Piknik Sepetlerini oyuna katıyor. Oyuncular belirli kiraz çiçeği ağaçlarının altında bu Piknik Sepetleri’ni bulacak ve içerisinden çıkan İşaret Fişekleri ve Boya Bombaları’nı kullanabilecekler. İşaret Fişekleri, içerisinde güçlü silahların bulunduğu Süper airdrop çağırmak için kullanılırken, Boya Bombaları ise karakterleri bahar renklerine boyayan eğlenceli boyalar açığa çıkarıyor.

Bahar güncellemesi ile sunulan yeni eşyalara ek olarak, Varenga haritasına da iyileştirmeler yapıldı. Bunların arasında Kuzey bölgesinde çeşitli kaynakların bulunduğu bir sığınak, şehir alanına giden daha fazla yol, Güneybatı’daki endüstriyel bölgede çeşitli ayarlamalar ve dahası yer alıyor.

PUBG Mobile Lite yeni özellikler

  • Silah Güncellemeleri – Oyuncular belirli silahları, daha fazla tecrübe puanı için seviye atlatabilecekler.
  • Hızlı İkincil Silahlar – İlk silahı yeniden doldururken, ikincil silaha hızlıca geçme ve ateş etme seçeneği artık mevcut. Bu sayede ”mermi bitti” bahanesi ortadan kalkıyor.
  • Klasik mod ve PlayLab, yeni Battle Royale modu olarak birleştirildi
  • Yeni işlevler – Kariyer Sonuçları, Oda Kartları, Karakter arayüzüne yeni görünüm ve dahası
  • Eklenen diller: Arapça, Fransızca ve İspanyolca. Bununla birlikte yeni oyun arkadaşları kazanma olasılığımız çok daha artıyor.

PUBG Mobile Lite nasıl bir oyun?

PUBG Mobile Lite nasıl bir oyun

PUBG Mobile Lite’ı Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. PUBG MOBILE LITEdaha düşük indirme boyutu ve oynanış deneyiminden ödün vermeden daha fazla mobil cihazda çalışması için daha az bellek kullanıyor. Düşük donanımlı cihazlar için yeniden tasarlanmış olan  PUBG Mobile Lite, 60 oyuncu için hazırlanan daha küçük bir harita barındırıyor, böylece geleneksel PUBG oyun tarzını korurken, daha hızlı bir oyun deneyimi sağlıyor.

İnternet Dolandırıcılığı – Timur Akkurt & Ekin Kollama

Sony, PS5’in teknik özellikleri ile ilgili ilk resmi açıklamayı yaptı!