riot-games-mercedes-yuzuk-min
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Riot Games, League of Legends Dünya Şampiyonluğu 2021 için Mercedes ile işbirliği yaptığını duyurdu. İki şirket, şampiyonluk yüzüğü için özel bir çalışma yürütüyor.

Riot Games, Mercedes ile işbirliği yaptığını duyurdu. İşbirliği kapsamında 2021 League of Legends Dünya Şampiyonası ile birlikte yeni bir eklenti geliyor. Bu yılki şampiyonada, Riot Games ve Mercedes-Benz tarafından özel olarak tasarlanan Şampiyonluk Yüzüğü de oyuncuları bekleyecek.

Yüzükler, kupa töreni sırasında Mercedes-EQ tarafından sunulacak ve Sihirdar Kupası ile birlikte şampiyon takıma takdim edilecek. Her takım üyesi, üzerinde yıl, oyuncunun sihirdar adı ve takımın kısaltmasının işlendiği, 2021 Dünya Şampiyonası için özel tasarlanan, kişiselleştirmiş bir yüzük alacak.

league-of-legends-yuzuk

Yüzük, Sihirdar Kupası’nın mavi ve gümüş renk paletiyle uyumlu olacak ve bir yandan da 2021 LoL Esporu sezonuna has özellikler ve işaretler barındıracak.

Riot Games League of Legends Espor Global Lideri Naz Aletaha, konu hakkında “Şampiyonluk yüzükleri sporda uzun zamandır önemi olan bir gelenek ve en yüksek başarılarla, eşi benzeri görülmemiş mükemmeliyetle özdeşleşmiş bir kavram. 2020’de başlayan ortaklığımızda Mercedes-Benz şu ana kadar LoL Esporu’nun en iyilerini yukarı taşımamıza ve kutlamamıza yardımcı oldu. Paylaştığımız tasarım ve yenilik aşkıyla sporumuzun gurur verici başarısına önemli bir sembol eklediğimiz için çok mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Belirtilenlere göre ortak üretim süreci 1 yıl sürdü. Bu süreç, LoL Espor’un Marka ve Etkinlik Tasarlama Ekibi yoğun bir şekilde çalıştı. İşbirliği kapsamında Mercedes-Benz, otomobil siluetlerini hayata geçiren dış tasarımcıları ile birlikte yüzüğün tasarımına katkıda bulundu.

İlginizi Çekebilir:

Logitech G League of Legends Koleksiyonu Tanıtıldı 

Spotify ve League of Legends’tan Worlds Anthem Dijital Deneyimi 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz