razer-cortex-instant-games-teknosafari

Razer, mobil ve PC kullanıcıları için yüzlerce casual oyun barındıran turnuva platformu Cortex Instant Games ‘i yayınladı. 100’den fazla oyunun bulunduğu platformda, oyuncular Razer Silver kazanabileceği çeşitli ücretsiz turnuvalara katılabilecek.

Şimdilik yalnızca Android cihazlarda bulunan, yakında ise PC kullanıcıları tarafından erişilebilecek olan platform, casual oyun sevenleri şimdiden heyecanlandırıyor. Dileyen kullanıcılar platforma Razer Cortex üzerinden erişilebiliyor. Gündelik oyunlara odaklanan yeni turnuva platformu, çeşitli Razer donanımları, aksesuarları gibi ödüller de bulunduracak.

Oyuncular, Cortex Instant Games turnuvalarında skor üzerinden yarışacak. Belli süre içerisinde en yüksek skoru yapmayı başaran oyuncu, çeşitli ödüllerin sahibi olacak.

Cortex Instant Games, ilk çıkışı ile birlikte eş zamanlı 4 ila 6 turnuvaya ev sahipliği yapacak. Aynı zamanda platformda, ücretsiz olarak oynanabilecek 100’den fazla oyun yer alacak. Tüm oyuncular için rekabeti teşvik etmeye yönelik yeni oyunlar ve turnuvalar da eklenecek.

Razer Kıdemli Yazılım Direktörü Quyen Quach, “Razer Cortex uygulamasında milyonlarca kullanıcımızla etkileşim kurarak, oyuncuların nerede olurlarsa olsunlar ve hangi platformda oynarlarsa oynasınlar bir mücadeleyi sevdiklerini biliyoruz. Bu bize, rekabetçi gündelik oyunları doğrudan hazır ve istekli bir oyuncu tabanına tanıtmak için harika bir fırsat sundu, Razer Cortex, birbirine bağlı donanım, yazılım ve hizmet ekosistemimizin tüm potansiyelinden yararlanarak yalnızca Razer’ın yapabileceği şekilde deneyimler yaratıp ve ödüller sunacak.” 

cortex-instant-games-turnuva-teknosafari

Razer Cortex, oyunları hem mobil hem de PC üzerinde oynanabilecek şekilde geliştirecek. Uygulama, her oyuncu için ayrı bir kütüphaneye sahip olacak ve kullanıcıların oynamadığı oyunları göz önünde bulundurmayacak. Ayrıca tüm oyuncular, Razer Silver kazanma imkanına sahip olacak.

Razer Cortex Instant Games planlaması şu şekilde olacak;

  • Yayınlandığı gün 100’den fazla oyun bulunacak.
  • Sürekli ve eş zamanlı olarak devam eden 4-6 turnuva olacak.
  • Turnuvalar 1 gün ila 1 ay arası süreye sahip olacak.
  • Her turnuva 10.000 ila 60.000 arası Razer Silver ödüllü olacak.
  • Oyunlar uygulama üzerinden anında oynanabilecek. Ek bir indirme gereksinimi olmayacak.

İlginizi Çekebilir:

Razer Hammerhead True Kablosuz Kulaklık Yayınlandı

Yeni Razer Klavye Aksesuar Setleri Tanıtıldı

11. Nesil Intel Core H Serisi İşlemciye Sahip Razer Blade 17 Tanıtıldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz