razer-klavye-aksesuar-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

‘Oyuncular için, oyuncular tarafından’ sloganı ile çalışmalarına devam eden Razer, tüm klavyeler için kullanılabilecek yeni klavye aksesuar setlerini tanıttı. Klavye aksesuarları ile oyuncular, çok daha ergonomik ve kişiselleştirilmiş deneyim yaşayabilecek.

Razer, bugün Razer Phantom Klavye Tuş Yükseltme Seti, PBT Tuş Kapağı, Sarmal Kablo Yükseltme Seti ve birçok farklı klavye aksesur seti tanıttı. Razer, neredeyse tüm klavyeler ile uyumlu olan bu aksesuarları, herkesin Razer konforuna biraz daha yaklaşabilmesini istediklerini belirterek piyasaya sürdü.

razer-tus-basligi-yukseltme-seti-teknosafari-min

Razer Phantom Klavye Tuş Yükseltme Seti, özel tasarımı ile klavyede daha parlak, daha canlı RGB efektine izin veriyor. Ayrıca set, uzun ömürlü ve solmaya dayanıklı tuşlar için alttan lazerli gravür ile birlikte geliyor. Bunun yanında set, tüm standart mekanik/optik klavyeler ile uyumlu. Ancak set içerisinde yalnızca İngilizce klavye dizilimi ile uyumlu 128 tuş takımı bulunuyor.

Razer PBT Tuş Kapağı + Sarmal Kablo Yükseltme Seti, tuş başlıklarının dayanıklılığını artırıyor. Ayrıca kablo yükseltme seti ile USB-C ve USB-A kabloları daha esnek ve düzenli bir yapıya sahip oluyor. Set, tüm tam byotulu mekanik/optik klavyeler ile çalışır. Ancak set, yalnızca standart İngilizce dizilimine uyumlu 120 tuş başlığından oluşuyor.

razer-ergonomik-bilek-destegi-teknosafari

Yeni Ergonomik Bilek Desteği, oyuncular için maksimum bilek desteği sağlıyor. Yenilikçi ve ergonomik tasarımı ile bileklik, kaymayı önleyici kauçuk ayaklara sahip. Ayrıca peluş hafızalı köpük iç kısma sahip bileklik, en uzun oyun seansların bile bilek rahatsızlıklarını önler.

Razer klavye aksesuar setleri, 11 Ağustos 2021 tarihi itibari ile satışa sunuldu. Ürünler, 11 Eylül’e kadar yalnızca Razer.com adresinde satın alınabilecek. Sonrasında ise RazerStores ve yetkili satıcılarda da satış yapılabilecek.

Razer Phantom Klavye Tuş Yükseltme Seti fiyatı: 34.99$ / 39.99€
PBT Tuş Kapağı + Sarmal Kablo Yükseltme Seti fiyatı: 49.99$ / 59.99€
Ergonomik Bilek Dayanağı fiyatı: 19.99$ / 24.99€

İlginizi Çekebilir:

11. Nesil Intel Core H Serisi İşlemciye Sahip Razer Blade 17 Tanıtıldı

Razer Çok Platformlu Kablosuz Oyun ve Mobil Kulaklığı Barracuda X ‘i Tanıttı

Razer iPhone Kishi ‘Ücretsiz’ Xbox Game Pass Ultimate Piyasaya Çıktı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz