Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Razer, Raion adlı arcade kontrolcüsünü duyurdu. Raion, oyunculara en akıcı kontrol deneyimini sunmayı amaçlıyor.

Raion, paneli üzerinde 6 düğmeli bir düzen, dokunaklı 8 yönlü bir D-pad ve geleneksel omuz ve tetik düğmeleri ile donatıldı Bu düzen, hem standart hem de “pençe” tutuşu tarzına alışık oyuncular için daha çeşitli seçenekler sunuyor. Cihazın rekabet modu kesintisiz oyun sağlamak için ekstra düğmeleri devre dışı bırakırken, PS4 dokunmatik panel, oyuncuların kontrol cihazlarından beklediği tüm konsol işlevlerini yerine getirmesini sağlıyor.

Dövüş oyunu hayranları, oyun camiasının en tutkulu ve özverili oyuncularından olduğu için ekipmanlarından her zaman en iyisini talep ederler. Karşılaşma sonuçları sıklıkla saliselik kararlarla belirlendiği için, en iyi kontrol cihazına sahip olmak, kazanmakla nakavt olmak arasındaki ince çizgiyi belirliyor.

Razer mekanik anahtarlarını kullanan tuşlar 80 milyon basışa kadar dayanıklılık sunuyor. D-pad modülü de yüksek performanslı bir anahtar barındırıyor.

Razer Raion oyuncu toplulukları ile iş birliği içerisinde hazırlandı. 3.5mm analog ses girişi ve 3 metrelik kablosu mevcut.

Raizer Raion’un yurt dışı fiyatı 110 euro olarak belirtildi.