Microsoft Flight Simulator kapalı beta versiyonu sadece alpha versiyonuna gelecek birkaç önemli güncellemeden sonra Temmuz ayında çıkıyor.

Kendi içinde aslında çok büyük hayran kitlesine sahip ve en iyi uçuş simülasyon oyunlarından biri olan Microsoft Flight Simulator alpha versiyondan kalkışa geçip kapalı betaya uçmaya hazırlanıyor. Microsoft ve Asobo birlikte paylaştığı geliştirici güncelleme notlarında gizlice yeni bir yol haritası paylaştılar fakat belirli bir tarih vermediler. Bizim tahminlerimize göre yaz ayının ortası Temmuz gibi kapalı betayı görebiliriz.

Oyunun ilk yayını alpha versiyonu ile Ekim ayında başlamıştı ve o zamandan beri düzenli bir şekilde devam eden 3. alpha güncellemesini almıştı. Haziran başında ve sonunda sadece 2 tane daha güncelleme alacak ve daha sonrasında kapalı betaya geçecek. Alpha versiyonundan nasıl farklılıkları olacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı ancak muhtemelen Insider programına kaydolmanız gerekecek.

Microsoft Flight Simulator Insider Programı hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Henüz bu oyunu oynama şansınız olmadıysa size tavsiyemiz Youtube üzerinden veya yayınlanan resimler ve topluluk ekran görüntüleri aracılığıyla da bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Etkileyici hacimsel bulutların arasından ve şehirlerin üstünden uçan uçakların mutlaka görüntülerine göz atın.

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri

Microsoft Flight Simulator ile havacılık maceranızı planlamadan önce mutlaka sistem gereksinimlerine göz atın çünkü oyunu oynamak için bu detayları kaldırabilecek bir sistem olması önemli. Minimum sistem gereklilikleri oldukça ulaşılabilir görünüyor ancak muhtemelen minimumda kullanırken çok fazla fedakarlık yapmanız gerekebilir. İdeal özellikleri merak ediyorsanız RTX 2080 veya eşdeğeri bir ekran kartı diyebiliriz. İdeal sistem gereksinimine yakınım ama eğer sadece bir oyun için yükseltme yapacak olsaydım muhtemelen Flight Simulator sistem gerekliliklerine göre yapardım. Büyük ihtimal yapacağımız bu yükseltme ile oynayamayacağımız oyun kalmaz.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty Warzone oyuncu sayısı 15 Milyona ulaştı

Call of Duty: Warzone Sığınakları Sonunda Açılıyor

PlayStation (PS) Now Abone Sayısı 2.2 Milyona Ulaştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz