razer-kiyo-x-teknosafari

‘Oyuncular için, oyuncular tarafından’ sloganı ile yoluna devam eden Razer, yayıncılar için özel ürünlerini tanıttı. Razer Kiyo X Webcam ve Ripsaw X Capture kartı, yayıncılar için ideal giriş seviyesi ürünler olacak.

Razer Kiyo X USB Webcam seçeneği, 1080P 30FPS ya da 720P 60 FPS görüntü kaydedebiliyor. Bu sayede yayıncılar dilerse full HD olarak kayıt alabiliyor, isterse akıcı görüntüler kaydedebiliyor. Ayrıca Razer Synapse uygulamasında bulunan tamamen özelleştirilebilir ayarlar ile yayıncılar, yerleşik Otomatik Odaklama ile keskin kalırken video ayarlarını anında özelleştirebilir.

Bunların yanında Kiyo X, görüntülü konuşmalar ve yayınlar sırasında optimize edilmiş aydınlatma için PC monitörünü ışık kaynağı olarak kullanan özelleştirilebilir bir ücretsiz aydınlatma uygulaması, Razer Virtual Ring Light yazılımıyla birlikte geliyor.

razer-yayinci-ekipmanlari-teknosafari

Razer Ripsaw X özel capture kartı, 4K görüntüyü 30 FPS olarak kaydedebiliyor. Hem HDMI 2.0 hem de USB 3.0 kullanarak, maksimum ayrıntıda sıfıra yakın gecikme ile görüntüleri ve sesleri yakalar. Ripsaw X, PC kasasına ek bir donanım kurma gereksinimi duymadan doğrudan tak çalıştır olarak çalışıyor ve tüm popüler akış programları ile uyumlu bir şekilde görüntüleri kaydedebiliyor.

Razer Kiyo X ve Razer Ripsaw X, bugün itibari ile satışa sunuldu. Kiyo X, 89.99€ fiyat etiketine sahip iken, Ripsaw X fiyatı ise 139,99€ olarak belirlenmiş durumda.

İlginizi Çekebilir:

Razer Konsol Serisi Büyüyor: Kaira X, Hızlı Şarj Standı ve Daha Fazlası Tanıtıldı 

Razer Wolverine V2 Chroma Gamepad Tanıtıldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz