Razer konsol serisi büyümeye devam ediyor. Oyuncu ekipmanları üreten şirket,  Xbox ve PlayStation için konsol serisine Kaira X, Kaira Pro X ve Wolverine V2’nin bir dizi renkli kulaklıkları, kontrolör şarj stantları ve beyaz versiyonlarını ekliyor.

Razer, bugün “Xbox için Kaira X” ve “PlayStation için Kaira X”, Xbox White için Kaira ve Kaira Pro ve Wolverine V2 Beyaz Sürümü ile genişleyen konsol serisine yeni ürün ekleyeceğini duyurdu. Ayrıca bugün piyasaya sürülen Xbox için Razer Evrensel Hızlı Şarj Standı da resmi Xbox Kablosuz Kontrol Cihazlarına mükemmel şekilde uyan çeşitli canlı renklere sahip.

Xbox için Kaira X ve PlayStation için Kaira X

Razer’ın ödüllü PC kulaklıklarından bir ipucu alan, Xbox için Kaira X ve PlayStation için Kaira X, yüksek kaliteli oyun sesi sunmak için Razer TriForce 50mm sürücülerini kullanır. Geliştirilmiş frekans ayrımı ile TriForce Sürücüleri; kapsayıcı, sürükleyici ses için canlı tizler, net mid’ler ve gürleyen baslar sağlar. İstenmeyen arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için odaklanmış bir ses alma düzenine (pick-up pattern) sahip esnek, boom monteli Razer HyperClear Kardioid Mikrofon sayesinde oyun içi iletişim kristal netliğinde olacak.

Anında ses ayarı için kulaklık üzerindeki kontroller, Flowknit Bellek Köpüğü Kulak Yastıkları ve kafa bandı dolgusu ile Kaira X, konfor ve rahatlık için üretilmiştir. Kablolu 3,5 mm analog bağlantı kullanan Kaira X serisi, çoğu konsol, PC ve mobil cihazla kullanım için platformlar arası uyumludur. Xbox için Kaira X, Xbox Series X|S ile eşleşen klasik siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahiptir. Resmi Xbox Kablosuz Oyun Kumandalarıyla eşleşen ek renkler ise; Şok Mavisi, Nabız Kırmızısı ve Elektrik Voltu olarak duyuruldu. Son olarak, PlayStation için Kaira X, PS5™ DualSense™ Kablosuz Kumanda ile eşleşen bir temada sunuluyor.

Kaira X konsol serisi hakkında daha fazla bilgi adına Xbox için buraya  ve PlayStation için buraya tıklayın.

Xbox gamepad’leri için Evrensel Hızlı Şarj Standı

Razer’ın yeni renkli konsol serisi, Xbox Series X|S, Xbox One ve Xbox Elite Series 1 denetleyicileriyle uyumlu bir dizi Evrensel Hızlı Şarj Standı ile tamamlanıyor. Manyetik bir yerleştirme sistemi kullanan Evrensel Hızlı Şarj Stantları, minimum oyun kesintisi için hızlı şarjı destekler ve resmi Xbox Kablosuz Oyun Kumandalarıyla eşleşen Karbon Siyahı, Şok Mavisi, Robot Beyazı, Nabız Kırmızısı ve Elektrik Voltu renk seçeneklerinde mevcuttur. Özel renk olarak sunulan Aqua Shift rengi de Best Buy ve Microsoft perakendecilerinde satılacaktır.

Xbox için Razer Evrensel Hızlı Şarj Standı hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.

Kaira, Kaira Pro ve Wolverine V2 White Edition

Razer bugün ayrıca; Xbox çevre birimlerinden stil ve performans isteyen oyuncular için cesur, temiz ve yeni bir Xbox Series X|S çevre birimleri paketi oluşturan, tümü beyaz renkte yeni Kaira, Kaira Pro ve Wolverine V2’yi duyurdu.

Razer TriForce Titanium 50mm sürücüleri ve HyperClear Supercardioid Mikrofonu ile Kaira Pro, hem Xbox Series X|S hem de mobil cihazlarda sorunsuz, düşük gecikmeli oyun sesi için Xbox Wireless ve Bluetooth 5.0 üzerinden mükemmel ses performansı sunar. Kaira for Xbox, kardioid mikrofonlu Kaira Pro ile aynı TriForce sürücülerini paylaşır, ancak yalnızca Xbox Wireless’ı destekler. Her iki kulaklıkta da uzun süreli rahatlık için Flowknit Hafızalı Köpük Kulak Yastıkları, kulaklık üzerinde kontroller ve müzik, film ve oyun için EQ ön ayarları bulunur.

Wolverine V2, Razer’ın Mecha-Dokunsal Eylem Düğmelerini ve D-Pad’ini kullanır ve oyun içinde daha fazla tepki ve doğruluk için ayarlanmıştır. Ayarlanabilir iki ek tetik (bumper), düğme düzenlerine daha fazla özelleştirme ve esneklik ekleyerek, hızlı tempolu aksiyon oyunları için çok önemli hassas tetikleme modu da dahil olmak üzere, oyunculara oyunları üzerinde daha fazla kontrol özelliği sağlar.

Razer Xbox White Suite hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. 

Fiyat ve Satış Tarihleri

  • Razer Kaira X for Xbox

 Siyah/Beyaz

 59.99$ / 69.99€ 

 Razer.com & Yetkili Satıcılar – 23 Eylül 2021

Shock Blue, Pulse Red ve Electric Volt renkleri

 Razer.com – 14 Ekim 2021’den itibaren ön siparişte

  • Razer Kaira X for PlayStation

59.99$ / 69.99€

 Razer.com & Yetkili Satıcılar – 23 Eylül 2021

  • Xbox için Razer Evrensel Hızlı Şarj Stantı

Carbon Black, Robot White, Pulse Red, Shock Blue, Electric Volt renkleri

 39.99$ / 59.99€ 

 Razer.com & Yetkili Satıcılar – 23 Eylül 2021

Aqua Shift rengi

49.99$ / 49.99€ 

23 Eylül 2021’den itibaren Best Buy, Microsoft ve Razer.com üzerinden ön siparişe açıktır

  • Razer Xbox White Suite

Razer Kaira for Xbox

 99.99$ / 109.99€ 

Razer Kaira Pro for Xbox

 149.99$ / 159.99€ 

Razer Wolverine V2

 99.99$ / 119,99€ 

Razer.com & Yetkili Satıcılar – 23 Eylül 2021

İlginizi Çekebilir:

Razer Wolverine V2 Chroma Gamepad Tanıtıldı

Razer Özelleştirilebilir Yeni Oyuncu Mouse’u Razer Basilisk V3 ’ü Tanıttı

Vicrains PUBG ve Valorant oynadı, test etti! Casper Excalibur G911 inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz