razer-wolverine-v2-chroma-teknosafari

‘Oyuncular için, oyuncular tarafından’ sloganı ile uzun zamandır oyuncu ekipmanları üreten Razer, yeni Wolverine V2 Chroma Gamepad modelini tanıttı.

Razer, yeni Wolverine V2 Chroma Gamepad modelini piyasaya sürdü. Şimdiye kadarki en gelişmiş gamepad modeli olduğunu belirten Razer, PC, Xbox Series ve Xbox One platformlarında tam uyumlu olarak çalışıyor.

Razer Wolverine V2 Chroma Gamepad özellikleri

  • Süper hızlı çalıştırma (actuation ) ve tepki süreleri için Razer™ Mecha-Tactile Aksiyon Düğmeleri ve D-Pad
  • 6 Ek Çok İşlevli Düğme (2 üst tampon artı 4 arka tetik)
  • Değiştirilebilir Thumbstick kapakları
  • Tetik durdurma anahtarlı hassas tetik modu
  • Yeni L şeklinde tasarım ve dayanak noktası
  • Razer Chroma RGB desteği

Razer Wolverine V2 Chroma, Razer resmi web sitesi ve yetkili satıcılarda satışa sunuldu. Cihazın fiyatı ise 149.99$ – 159.99€ olarak belirlenmiş durumda.

Yeni gamepad, tamamen rekbetçi oyunculara odaklanarak geliştirilmiş. En ufak bir gecikmeyi bile önemseyen rekabetçi oyunlar için gamepad, ek olarak kablolu bağlantı seçeneğine sahip. Kablolu bağlantı sayesinde oyuncular, gecikmeyi minimuma indirebilecek. Ayrıca kontrolcünün bağlantı gücü de üst düzeyde tutulmuş. Bu sayede oyuncular, kablosuz bağlantıda bile minimum gecikme süresi ile oyun oynayabilecekler.

Razer hakkında

Razer, ‘oyuncular için, oyuncular tarafından’ sloganı ile uzun zamandır piyasada olan Amerika donanım geliştiricisi olarak piyasada yer alıyor. Şirket, birçok e-spor turnuvasına sponsor olurken, birçok oyuncu ekipmanı konusunda da öncü geliştirmelerine devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:

Razer Özelleştirilebilir Yeni Oyuncu Mouse’u Razer Basilisk V3 ’ü Tanıttı

Razer, Cortex Instant Games Platformunu Yayınladı

Razer Hammerhead True Kablosuz Kulaklık Yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz