riversong-audioteka-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

NextOne Teknoloji güvencesi ile Türkiye pazarına giriş yapan Riversong, ürün portföyündeki özgün ve kullanıcı dostu tasarımlar sunuyor. Ayrıca şirket, 14 gün deneme aboneliğinin yanında 1 aylık Audioteka Sesli Kitap platform üyeliği hediye ediyor.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinden akıllı ev sistemlerine, akıllı telefondan ses sistemlerine kadar 35 ülkede yer alan Riversong, Avrupa’nın en çok kullanılan sesli kitap ve içerik platformlarından Audioteka ile iş birliğine imza attı.

İş birliği kapsamında Riversong, ürün portföyündeki Motive 2L Akıllı Saat, Rhythm S, Stream X1 ve Stream W Bluetooth Kulaklık, Air X20 TWS Kulaklık modellerini satın alanlara 14 gün deneme aboneliğinin yanı sıra 1 aylık Audioteka sesli kitap platform üyeliği elde ediyor.

ufuk-gursoy-teknosafari

NextOne Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Gürsoy, konu hakkında ‘Yeniliklerden ilham alan ve teknoloji severlerin benzersiz bir kullanım deneyimine ulaşmasını hedefleyen Riversong ile Avrupa’nın alanında en çok tercih edilen sesli kitap ve içerik platformlarından biri olan Audioteka’nın iş birliğini geliştirmenin heyecanı içindeyiz.  Mükemmel Müşteri Memnuniyeti hedefimizi sadece kaliteli ürünler ile değil, aynı zamanda mutlu müşteri ağımızın da genişlemesine fayda sağlayacak kampanyalar ile desteklememiz gerektiğine dair inancımızdan Audioteka iş birliğini çok önemli ve kıymetli buluyoruz’ şeklinde konuştu.

hande-saygili-teknsoafari

Ayrıca iş birliği hakkında konuşan Audioteka Türkiye Ürün Müdürü Hande Saygılı, “10 yılı aşkın süredir Avrupa pazarında sesli içerik alanında hizmet veren, alanının dünyadaki önemli oyuncularından biri olan Audioteka ile Riversong’un hedefleri birbiriyle oldukça uyumlu. Teknoloji severler, bu iş birliği ile içeriğe ulaşmanın yeni hali olan sesli kitap ve podcastleri Riversong ürünleri ile dinleme şansı bulacaklar. Audioteka’nın zengin içeriği ve Riversong’un alanında uzman ses tecrübesini birleştirip, kullanıcılara bu deneyimi yaşatmak bizler için çok değerli.” açıklamalarında bulundu.

İlginizi Çekebilir:

TP-Link, yeni ağ markası Mercusys ‘i tanıttı

Getir, New York içerisinde hizmete başladı!

Tencent, yeni oyun markası Level Infinite ‘i tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz