tp-link-mercusys-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

TP-Link, ‘bütçe dostu’ olarak tanımladığı yeni ağ markası Mercusys ‘i tanıttı. Uygun fiyatlı ve kaliteli ağ ürünü arayanlara yönelik çözümler sunan markayı, 2022 yılında Türkiye pazarında %50 büyüme hedefliyor.

TP-Link, alt markası Mercusys ‘i Türkiye’de tanıttı. Bir süredir belli modelleri, bazı satış noktalarında sunan Mercusys, artık daha geniş bir şekilde Türkiye pazarına giriş yapıyor.

Yeni markasını ve hedeflerini tanıtan TP-Link, Mercusys ağ markasını resmi olarak duyurdu. Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, Mercusys’in Çin pazarında Mercury adı ile 2001 yılından bu yana faaliyette olduğunu belirtti.

mercusys-modem-teknosafari

Ali Dinçer, “Türkiye pazarında da Mercusys markasını daha aktif hale getiriyoruz. Hem ürün çeşidi artıyor, hem de satış kanalı genişliyor. Bunun da sonuçlarını önümüzdeki yıldan itibaren görmeyi hedefliyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Mercusys makasının bu yıl Türkiye’de 2 milyon dolarlık iş hacmine ulaşması planlandığı belirtildi. Önümüzdeki yıl, bu rakamın 3 milyon dolara çıkması hedefleniyor. Ayrıca Dinçer, Mercusys ürünlerinin tasarımdan üretime her aşamasında kalitenin ön planda olduğunu belirtti.

Mercusys ürünlerinin tasarımdan üretime her aşamasında kalitenin önplanda olduğunu söyleyen Dinçer, “Mercusys ürünleri, TP-Link fabrikalarında üretiliyor ve her aşamada ciddi testlerden geçiyor. Türkiye’de hem satış ağımız hem de destek hizmetlerimiz ortak yürütülüyor. Başka bir deyişle Mercusys ürünleri, TP-Link güvencesinde. Tüketiciler, güvenerek Mercusys ağ ürünlerini alıp, sorunsuzca kullanabilirler” diyor.

İlginizi Çekebilir:

İTÜ Big Bang Startup etkinliği ile girişimciler, 458 milyon TL ödül ile buluştu

Apple Music 2021 yıl sonu listeleri paylaşıldı

Oppo Reno 7 serisi, 15 dakikada tamamen tükendi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz