Okuma Süresi
1 dakika
Oyun dünyası meraklılarına kötü haber! Bir süredir Rocksteady’den çıkması beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu için yeniden bir erteleme kararı geldi.
Batman: Arkham serisinin yapımcılığını yapan Rocksteady’den çıkması beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu için şirketten yeni bir erteleme kararı alındığı geldi. 2016 yılında çıkan fakat izleyicilerden beklenenin üzerinde eleştiri alan Suicide Squad’ın ilk filmi, neredeyse bir çok sinema tutkunu için DC’nin en kötü filmi olarak hafızalara geçti. Ancak daha sonra 2021 yılında çıkan The Suicide Squad sayesinde bir nebze olsun bu imajı yıkmayı başaran DC, ‘DC FanDome’ isimli etkinlikte de bir Suicide Squad oyunu tanıttı. Ancak o günden bu yana bir beklenti yaratan Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu için ne yazık ki bir erteleme kararı alındı. İşte detaylar!

Bekleyenler İçin Üzücü Haber Bugün Geldi

Daha öncesinde önemli bir başarı yakalayan Batman: Arkham serisinin yapımcısı Rocksteady tarafından yapılan Suicide Squad: Kill The Justice League isimli oyunun bu yıl çıkması planlanıyordu. Fakat şirket tarafından bugün yapılan bir açıklamaya göre maalesef oyunun piyasaya çıkma tarihi yeniden ertelendi. Açıklama oyunun resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Söz konusu paylaşımda, Suicide Squad: Kill The Justice League’in piyasaya çıkma tarihinin ertelendiği ve yeni tarihinde 2 Şubat 2024 olduğu duyuruldu. Normalde 2022 yılında yayımlanması beklenen oyun öncelikle 2023 yılının bahar aylarına ertelenmişti. Ancak tam da bu aralar oyunun çıkması beklenirken, çıkış tarihi için bugün yeniden bir erteleme geldi. Bu nedenle maalesef oyun severler oyunla bu baharda buluşamaaycaklar.

Suicide Squad: Kill The Justice League’in İçeriği ve Hikayesi

Bir süredir beklenen ancak erteleme kararına uğrayan oyun, filmlerde de gördüğümüz Suicide Squad’ın, aynı şekilde Batman ve Superman gibi süper kahramanları öldürmeye çalışması üzerine kurulu. Ekibimiz Harley Quinn, Deadshot, Kaptan Bumerang ve King Shark’dan oluşuyor ve görevleri de uzaylılar tarafından zihinleri ele geçirilen Justice League’i öldürmek. Yine ilk filmde olduğu gibi karakterlerimiz kafalarında patlayıcılarla beraber Metropolis şehrine geliyorlar ve Justice League’in bir zamanlar kahraman olan üyelerini tek tek bularak avlıyorlar.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz