Galaxy A11

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung’un yeni giriş seviyesi cep telefonu Samsung Galaxy A11‘e ilişkin detaylar belli oldu. İşte Samsung Galaxy A11‘in teknik özellikleri

Amiral gemisi seviyesinde olan cep telefonlarının fiyatları yükseldikçe, insanların ilgileri de giriş ve özellikle orta seviye cep telefonlarına kaymış durumda. Bu yüzden markalar, giriş ve orta seviye cep telefonlarına farklı özellikler eklemeye ve tasarımsal noktada iyileştirmeye başladılar. Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung, yeni telefonunun teknik özelliklerini paylaştı. Samsung’un yeni giriş seviyesi cep telefonu Galaxy A11‘in teknik özellikleri arasında bataryası ve uzun kullanım süresi dikkat çekiyor. Aynı zamanda arka tarafında bulundurduğu üçlü kamera sistemi de dikkat çeken diğer bir özellik. 

Samsung Galaxy A11 teknik özellikler 

Samsung Galaxy A11 teknik özellikler 

Samsung Galaxy A11‘in teknik özellikleri arasında batarya ve kamere dikkat çekiyor.  Samsung’un giriş seviyesi olarak konumlandırabileceğimiz yeni cep telefonu Galaxy A11, 4000 mAh’lik bir batarya ile birlikte geliyor. Bu büyük bataryasının yanı sıra 15W hızlı şarj özelliğine sahip. Bu sayede uzun kullanım süreleri ve kısa bir şarj süresi sunacağı belli oluyor. Büyük bataryasına rağmen 177 gramlık bir ağırlığa ve 8 mm’lik bir kalınlığa sahip.  

Samsung’un yeni modelinde 6.4 inç’lik bir ekran bulunmakta. Bu ekran HD+ çözünürlüğüne sahip. Delikli bir ekran yapısına sahip olan model, ekranının ortasında bulundurduğu delikte 8 MP’lik bir ön kamera bulunduruyor.  

Samsung Galaxy A11 , arka tarafında üç kamera bulunduran bir cep telefonu. Arka tarafında bulunan kameralardan, ana kameramız 13 MP büyüklüğünde ve 1.8/f değerine sahip. Bu da düşük ışık altında da fotoğraflar çekebileceğimiz anlamına geliyor. Ana kameramıza 5 MP büyüklüğünde bir geniş açı kamerası ve 2 MP büyüklüğünde bir derinlik algılayıcı kameraya eşlik ediyor. 

İşlemci noktasında hangi markayı ve modeli kullandığını açıklamayan Samsung, işlemcinin çekirdek sayısını ve frekans hız değerlerini paylaştı. Samsung Galaxy A11 , 8 çekirdekli bir işlemciye sahip ve bu çekirdekler 1.8 GHz frekans hızlarına çıkabiliyorlar. Bu işlemciye, 2 GB ve 3 GB bellek seçenekleri eşlik diyor. Aynı zamanda arka tarafında bir parmak izi okuyucusuna sahip.  

Siyah, beyaz, mavi ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olan Galaxy A11’in satış tarihi ya da satış fiyatı hakkında bir açıklama yapılmadı.  

Aralarında Samsung ve Apple’ın da bulunduğu 1 milyardan fazla Wi-Fi cihazında, güvenlik açığı tespit edildi

Yeni oyuncu telefonu Nubia Red Magic 5G, aktif fan özelliği ile dikkat çekiyor

OKULLAR TATİL, MAÇLAR SEYİRCİSİZ, MARKETLER TALAN! – DigiToll #6