Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Samsung Galaxy Note20 serisi telefonların kamera özellikleri ortaya çıktı. Bir Twitter kullanıcısı tarafından yapılan bir paylaşım, Samsung’un merakla beklenen Galaxy Note20 ’nin kamera özelliklerinin Galaxy S20 serisiyle neredeyse aynı olduğunu ortaya koydu.

Samsung, yeni Note serisinin en yeni üyesini önümüzdeki aylarda tanıtmayı planlıyor. Şirketin geçen aylarda S serisine eklenen yeni Galaxy S20 telefonlar gibi, Galaxy Note ailesi de her yıl yeni bir üyeyi bünyesine ekliyor. Henüz tanıtılmasına daha birkaç ay olan Galaxy Note20 serisi hakkında şimdiden birçok haber yapıldı ve telefonlar hakkında birçok söylenti de mevcut. 

Samsung Galaxy Note20 serisi için söylenenlerin başında, yeni modellerin Note serisinde şimdiye kadarki en büyük bataryayla sunulacağı yönünde. Bu bilginin dışında ise, Note20 ailesi şu an için Samsung’un en yüksek performans işlemcisi Exynos 992’yle geleceği söyleniyor. Tüm bunların dışında, bugün ise bir Twitter kullanıcısının yapmış olduğu paylaşımda Samsung Galaxy Note20 serisinin kamera özellikleri olduğu söylenen bir paylaşım yapıldı.

Galaxy Note20 serisinin kameraları Galaxy S20’yle aynı olabilir

Twitter’da Samsung Galaxy Note20 serisinin kamera özellikleri olduğu söylenen paylaşımda; yeni Galaxy Note serisinin kamerasının, Galaxy S20 serisiyle neredeyse aynı olacağı göze çarpıyor. Yapılan paylaşım, ayrıca yeni Note ailesinin kamera kurumulunun da tasarımın gözler önüne seriyor. 

Söz konusu paylaşımda Note20’nin 12 MP geniş açılı ana kamerası, 64 MP telefoto kamerası ve 12 MP ultra geniş açılı kamerası bulunacak. Yeni Galaxy Note20 ailesinin en yüksek performansı olacağı düşünülen Galaxy Note20+’ın ise 108 MP’lik geniş açılı, 12 MP telefoto ve 12 MP de ultra geniş açılı kameraya sahip olacağı söyleniyor. Bu kameralara ek olarak bir de lazer odak lensi bulunacak. 

Galaxy Note20 serisinin konsept görüntüsü paylaşılmıştı

Samsung Galaxy Note20 ailesi hakkında henüz açıklanan resmi özellikler bulunmuyor. Ancak sosyal medya ve internette güvenilir kişiler tarafından yapılan tahminlerin pek çok genelde doğru çıkıyor. OnLeaks de yine akıllı telefonlarla alakalı yaptığı doğru tespitlerle anılıyor. OnLeaks, Note20 ailesi hakkında bazı açıklamalarda bulunmuştu. Bu iddialara göre; Note20’nin konsept görüntülerini paylaşmıştı. Konsept görüntüleriyle birlikte paylaşılan cihazın, 6,9 inç’lik büyük bir ekrana sahip olacağı belirtilmişti. 

Tüm bu söylenen şeylerin öncelikle bir iddiadan öteye gidemediğini belirtmek gere. Bunun dışında Samsung’un yeni Galaxy Note serisi hakkında yapmış olduğu resmi bir yapmadığını da söyleyelim. Söz konusu iddiaların doğruluğu, Note20 serisinin tanıtılmasını beklediğimiz Ağustos ayında ya da eğer olursa Samsung tarafından açıklanan resmi belgelerle teyit edilebilir.

İlginizi Çekebilir:

Samsung Galaxy Note 20 Plus Tasarım Görselleri Sızdırıldı!

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz