Samsung S20 zam

Teknoloji devi Samsung’un Galaxy S20” serisiyle ilgili, modellerin ön sipariş tarihleri ve satış fiyatlarına ilişkin yeni detaylar sızdırıldı. “LetsGoDigital” isimli internet sitesine sızdırılan bir basın bülteni aracılığıyla ortaya çıkan detayları, markanın çok kısa bir süre içerisinde “Unpacked” isimli etkinliğinde resmi olarak paylaşmış olması bekleniyor.  

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un, görücüye çıkarmaya hazırlandığı “Galaxy S20” serisiyle ilgili modellerin ön sipariş tarihleri, piyasaya sürülme tarihleri ve satış fiyatlarına ilişkin yeni detaylar sızdırıldı. Serinin teknik özellikleriyle ilgili, bir süredir çeşitli teknoloji sitelerine sızdırılan bilgiler doğrultusunda pek çok detay aktarılmıştı. Piyasa satış bilgileriyle ilgili aktarılan son detaylar ise “LetsGoDigital” isimli internet sitesine sızdırılan bir basın bülteni aracılığıyla ortaya çıktı. Markanın söz konusu detayları, “Unpacked” isimli etkinliğinde de resmi olarak paylaşması bekleniyordu.  

Sızdırılan basın bülteninde aktarılan ürün ve piyasa satış detayları ise şu şekilde: 

  • Galaxy S20 (128 GB / 4G): 899 Euro 
  • Galaxy S20 (128 GB / 5G): 999 Euro 
  • Galaxy S20 Plus (4G): Belirtilmedi 
  • Galaxy S20 Plus (128 GB / 5G): 1099 Euro 
  • Galaxy S20 Ultra (4G): Belirtilmedi 
  • Galaxy S20 Ultra (128 GB / 5G): 1349 Euro 
  • Galaxy S20 Ultra (512 GB / 5G): 1549 Euro 

Ürünlerin ABD piyasasında dolar bazındaki satışlarında, fiyat açısından çok dramatik bir fark yaratmayacağı tahmin ediliyor. Bununla birlikte, serinin satışa çıkacağı ülkelerdeki vergi ve kur oranlarına göre ürün fiyatlarının farklı ülkelerde değişiklik gösterebileceği ifade ediliyor.  

Serideki tüm modeller, 13 Mart’ta raflardaki yerini alacak 

Sızdırılan basın bültenindeki diğer detaylara göre; “Galaxy S20” gri, mavi ve pembe renkleriyle görücüye çıkacakken “Galaxy S20 Plus” gri, mavi ve siyah renkleriyle kullanıcı beğenisine sunulacak. Marka, serideki “Galaxy S20 Ultramodelini ise gri ve siyah renk seçenekleriyle piyasaya sürecek. Tüm cihazların ön sipariş tarihi 11 Şubat’tan itibaren başlayacak. Ön sipariş tarihleri içerisinde ürün satın alan kullanıcılara, “Galaxy Buds+” kulaklık cihazla birlikte hediye edilecek.  

Marka, “Galaxy Buds+” isimli kulaklık modelini 14 Şubat tarihinde piyasaya sürecek. “Galaxy S20” serisi ise tüm modelleri ve 5G seçenekleriyle birlikte 13 Mart’tan itibaren raflardaki yerini alacak.  

Samsung’un, ‘Galaxy S20’deki yeni kamera teknolojisi şaşırtabilir

Samsung Galaxy S20 ailesinin tüm özellikleri sızdırıldı!

Samsung Galaxy S20 Plus çalışırken görüntülendi