Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Samsung ’un 14 Ocak’ta resmi olarak tanıtacağı yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21 ’in baz modelinin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Paylaşılan fotoğraflarda canlı olarak ilk kez görülen Galaxy S21, daha önce ortaya çıkan sızıntıları doğruladı. 

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, ocak ayında yeni amiral gemisi serisini resmi olarak tanıtacak. Tıpkı selefi S20 gibi 3 farklı modelle kullanıcı beğenisine sunulması beklenen Galaxy S21 serisi, yeni bir tasarımı da beraberinde getirecek. Gündeme sık sık sızıntıları ve haberlerle gelmeye devam eden Samsung’un yeni akıllı telefonunun tanıtım tarihi yaklaştıkça cihazla alakalı daha detaylı bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 serisinin baz modeli bugün ilk defa canlı kanlı görüntülendi. Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı ve serinin adını taşıyan Galaxy S21’in söz konusu görüntüler cihazın tasarımıyla alakalı haberleri bu videoyla doğrulamış oldu.

Samsung Galaxy S21 serisi, bugün serinin giriş modeliyle karşımıza geldi. Serinin ismini taşıyan Samsung Galaxy S21, ‘MauriQHD‘ isimli bir Twitter kullanıcısı tarafından kanlı canlı bir şekilde paylaşıldı. Paylaşımda telefonun ön ve arka panel tasarımları da gözüktü. MauriQHD, bu görüntüleri bir arkadaşından aldığını öne sürdü.

Samsung Galaxy S21:

‘MauriQHD’ isimli bir Twitter kullanıcısının paylaştığı fotoğraflar, Samsung Galaxy S21 ile alakalı daha önce ortaya çıkan sızıntılar ve haberlerden farklı durmuyor. Güney Koreli üreticinin yeni akıllı telefonu daha önce bilindiği arka kapakta sol üst bölümü köşeye kadar yapılmış üçlü bir kamera kurulumuna ev sahipliği yapıyor. Daha önce ortaya çıkan görüntülerden farklı olarak bugün ortaya çıkan görüntülerde cihaızn üzerinde “Gizli” etiketi dikkat çekiyor.

Samsung’un 14 Ocak’ta resmi olarak tanıtması beklenen yeni serisi, şirketin kendi yeni işlemcisi Exynos 2100’den gücünü alacak. Exynos’un daha önce pek çok eleştiriye konu olan kötü namının bu telefonla kurtulacağı düşünülüyor. Şirket, bu işlemciyi ise 8 GB RAM ve 128 ya da 256 GB dahili depolama alanıyla destekleyecek.

Galaxy S21’in daha önce ortaya çıkan bilgilere göre, ana kamerasının 64 MP’lik bir çözünürlük sunacağı belirtilmişti. Bu ana kameraya ek olarak cihazda, 12 MP’lik ultra geniş açı lensi ve 12 MP’lik bir geniş açı lensin daha olması bekleniyor. Cihazın 30 karede 8K, 4K’da ise 60 kare video çekebileceği belirtilenler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:

Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında 2020 Yılını Son 9 Yılın En Düşük Rakamlarıyla Kapattı! 

‘Samsung Galaxy Cromebook 2’nin Temel Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı! 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz