Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Akıllı telefon sektöründe sunduğu çeşitli telefon segmentleriyle kullanıcıları memnun eden Samsung’un beklenen amiral gemisi telefonları Galaxy S serisi ve Galaxy Fold 2’nin tanıtım tarihi şirketin resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Max Weinbach adlı kullanıcının dün Twitter hesabından yapmış olduğu bir paylaşımla Samsung’un yeni telefonlarını tanıtacağı tarih sızdırılmıştı. Sızıntılar Samsung’un yapmış olduğu paylaşımla doğrulanmış oldu.

 

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Galaxy S ve Fold’un özellikleri hakkında hala bilgi sahibi olunmasa da şirketin, akıllı telefonlarını tanıtacağı tarihin netleşmesi önümüzdeki günlerde söz konusu cihazlar hakkında bilgi sahibi olabileceğimizi gösterir nitelikte.

Resmi olarak açıklanmasa da yeni gelecek modellerin S11 yerine S20 ismini taşıyacağı söylentileri, sızdırılan tanıtım videosuyla Samsung’un paylaştığı videonun aynı olması sebebiyle, dedikoduların doğru olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Ayrıca bunlara ek olarak yeni S modelinin Plus ve Ultra isimlerini taşıyan modellerle birlikte geleceği düşünülüyor.

Şirketin Motorola Razr gibi dikey katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Galaxy Fold 2’nin ise Galaxy Fold’a göre daha uygun bir fiyatla piyasaya sunulması bekleniyor. Samsung’un katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonunun ekranında gerçek cam kullanılacağı ve bu sayede cihazda katlanma izinin görünmeyeceği de güçlü iddialar arasında yer alıyor.

Tanıtım tarihi 11 Şubat olarak açıklanan Samsung’un yeni telefonları hakkında ilerleyen günlerde bilgi sahibi olunması durumunda, gelişmeleri yakından takip ediyor ve paylaşıyor olacağız.

Samsung, Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite’ı tanıttı.

Samsung S serisi ve Fold 2’nin tanıtım tarihi sızdırıldı.

Samsung, Yeni Odyssey oyun monitörü serisini ilk kez tanıttı.