Okuma Süresi
1 dakika

Samsung, bugün paylaştığı yeni duyurusunda The Lord of the Rings: The Rings of Power bekleyen birçok kişiyi kıskandıracak bir açıklama yaptı. Şirket, Prime Video ile ortaklık kurulduğunu ve Samsung televizyon sahiplerinin bu sayede diziye 8K olarak erken erişebileceğini paylaştı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, her geçen gün başka bir inovasyonla karşımıza çıkıyor. Bu felsefeyle kullanıcı sayısını her geçen gün artıran marka, kullanıcılarına olan teşekkürünü belirtmek için de türlü yollara başvuruyor.

Tüm dünyayı orta dünya bağımlısı yapan Lord Of The Rings serisi, şimdi de dizi olarak karşımıza çıkıyor. 2 Eylül’de Amazon Prime Video’da yayınlanacak dizi, Amazon ve Samsung arasında bir tür ortaklığa aracılık ediyor.

Samsung Prime Video ile İş Birliğini Duyurdu!

Samsung, paylaştığı duyurusunda Prime Video ile yaptıkları iş birliği kapsamında pek çok izleyicinin kıskanacağı ifadelere yer verdi. Şirket, en üst düzey televizyonların sahip olan kullanıcıların The Lord of the Rings: The Rings of Power’ı 8K çözünürlükte izleyebileceğini açıkladı.

Paylaşılan duyuruya göre 8K çözünürlük, ilk kez sadece Samsung Neo QLED 8K ve The Wall 8K Micro LED televizyonlara sahip kullanıcılar tarafından deneyimlenebilecek. 8K çözünürlüğün diğer kullanıcılar için ne zaman kullanılabilir olacağı bilinmezken Samsung, televizyon sahipleri için bir sürprizi daha gelecek.

Şirket, söz konusu televizyonlara sahip kullanıcıların 8K çözünürlükle birlikte diziye erken erişim sağlayacağının da müjdesini verdi. Samsung, en üst düzey Samsung televizyona sahip kullanıcıların, diziyi tüm dünyadan daha önce izleme şansını elde edeceğini söyledi. Ayrıca marka, dizinin özel 8K fragmanının da çok yakında paylaşılacağını açıkladı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz