Dünyanın önde gelen mikro mobilite çözümleri üreticisi Segway-Ninebot, Bilkom güvencesi ile Türkiye’deki kullanıcılara ulaşacak. Bilkom’un yaygın satış ağı ile kullanıcılara ulaşacak olan Segway-Ninebot’un en güncel KickScooter ve karting ürünleri sahiplerini bekliyor.

Bugüne kadar yüksek teknoloji ürünleri erişilebilir fiyatlarla sunmayı başaran Bilkom, marka portföyüne bir yenisini daha ekledi. Dünyanın önde gelen teknoloji şirketleriyle güçlü iş birlikleri yapan Bilkom, gerçekleştirmiş olduğu yeni iş birliğiyle, mikro mobilite alanında dünyanın lider markalarından Segway-Ninebot ile el sıkıştı. İşte detaylar!

Segway-Ninebor’un Türkiye’deki Resmi Dağıtıcısı Bilkom

Segway-Ninebot’un Türkiye’deki satış, dağıtım, lojistik, pazarlama ve satış sonrası süreçlerini yürütmek üzere anlaşma yapan Bilkom, Türkiye pazarında markanın en yeni ürünlerinin satışını üstlenecek. Segway-Ninebot’un yetişkin ve çocuklar için sunmuş olduğu en yeni KickScooter ve karting modellerinin online ve fiziksel satışları Bilkom ağı üzerinden gerçekleşecek. Konu hakkında bir açıklama yapan Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, konu hakkındaki görüşlerini “Türkiye’nin dijital yaşam koçu olarak teknolojinin olduğu her yerde varız. En iyi markaları ve en yeni teknolojileri Türkiye ile buluşturmaya devam ediyoruz. Mikro mobilite çözümlerine yönelik talepler, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sürekli olarak artıyor. Biz de bu yadsınamaz artışı, Türkiye’de en kaliteli ürünler ile karşılamak üzere, güçlerimizi Segway-Ninebot ile birleştirdik. Giriş yaptığımız tüm kategorilerde olduğu gibi bu alanda da sektöre yön veren bir marka ile bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz. Bilkom’un tecrübesi ve uçtan uca çözümleriyle KickScooter kategorisinde dünya liderini Türkiye’de de lider yapacağız.” şeklinde açıkladı.

Pazarı Domine Edeceğiz

Bilkom ile yapmış oldukları anlaşmanın büyük bir sinerjiye neden olacağını ve pazarda büyük başarılar elde edeceklerini söyleyen Segway-Ninebot APAC&MEA Genel Müdürü John Peng ise, “Türkiye pazarına Bilkom gibi güçlü bir iş ortağı ile girmekten dolayı oldukça mutluyuz. Bilkom ile yarattığımız sinerjiyle pazarı hızlı bir şekilde domine edeceğimize inanıyorum. Yolculuğu daha keyifli ve heyecanlı kılmak üzere geliştirdiğimiz ve dünyanın dört bir yanında tüketiciyle buluşturduğumuz, gelişmiş güvenlik ve konfor özellikleriyle donatılan KickScooter’larımız ile Türkiye’de mikro mobiliteyi daha ileri bir noktaya taşıyacağız.” dedi. Peng, bu işbirliği ile Türkiye pazarını önemli oranda domine edeceklerini düşündüğünü açıkladı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz