Merakla beklenen oyunlardan birisi olan Star Wars: Squadrons oyununun çıkış tarihi ve fragmanı yayınlandı. Fragmanla birlikte oyun hakkında birçok detayı da görmüş olduk.

Electric Arts için Motive Studios tarafından geliştirilen yeni Star Wars: Squadrons oyununun fragmanı ve çıkış tarihi hakkındaki bilgileri aşağıda belirttik. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkışını gerçekleştirecek. Oyun aynı zamanda, hem tek oyunculu hikaye hem de çok oyunculu bir oynanış sunacak. Ayrıca yukarıda belirtilen platformlar arası çapraz oyun seçeneğini de içerecek. Peki bu ne anlama geliyor derseniz de, bilgisayarda oynayan bir oyuncu PlayStation 4 ya da Xbox One konsolunda oynayan bir oyuncuyla beraber oynayabilecek.

EA Play Etkinliğinde Bir Oynanış Görebileceğiz

Star Wars: Squadrons oyununun hem PlayStation 4 hem de PC’de sanal gerçeklik kulaklıklarını destekleyeceği de açıklandı. Bugün yayınlanan fragman genel olarak oyunu gösterse de 18 Haziran’da düzenlenecek olan EA Play etkinliğinde bir oynanış videosu görebileceğiz. Oynanış videosunda oyun hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabileceğiz.

Star Wars: Squadrons Trailer

Geçen hafta PlayStation 5 haberleriyle bir şeyleri kaçırmış olmanız mümkün. Star Wars: Squadrons, resmi Xbox sitesi aracılığıyla geçen hafta ilk kez o gün sızdırılmıştı.

EA, resmi web sitesinde çıkışı yaklaşmakta olan oyunu şöyle tanımlıyor:

“Otantik pilotluk deneyiminde starfighter dövüş sanatında ustalaşın, Star Wars: Squadrons . Kemerinizi bağlayın, filonuzun yanında birinci şahıs çok oyunculu modunda uzaydaki savaşların adrenalinini hissedin ve heyecan verici bir Star Wars evreninde pilot olmanın ne demek olduğunu tek oyunculu hikaye moduyla öğrenin.”

Star Wars: Squadrons Oynanış

Oyun çok oyunculu modunda 10 oyuncuya kadar destekliyor olacak ve iki pilot grubu birbirleriyle savaşacaklar. Oyuncular daha fazla deneyim puanı kazandıkça pilot ve gemileri için yeni silahlar, kalkanlar, yükseltmeler ve çeşitli özelleştirmelerin kilidini açabilecekler.

Star Wars: Squadrons Çıkış Tarihi

Oyunun çıkış tarihi 2 Ekim olarak duyuruldu. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek. Yukarıda belirtildiği gibi, hem tek oyunculu bir hikaye moduna hem de çok oyunculu bir moda sahip olacak.

Star Wars: Squadrons Hikayesi

Biraz oyunun hikayesine değinecek olursak, Jedi’ın Dönüşü’nden sonra geçiyor ve New Republic pilotlarının Galat İmparatorluğu’nun kalıntılarıyla savaştıklarını görüyoruz.

İlginizi çekebilir:

Counter Strike 1.6 Oyununun Hayran Yapımı Tarayıcı Sürümü Yayınlandı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz