dying-light-2-stay-human-cikis-tarihi-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

2022 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Dying Light 2, son geliştirici günlükleri ile yeni bir fragman yayınladı. Yeni video ile oyuncuların beklentisi yükselmiş gibi gözüküyor.

Techland tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Dying Light 2: Stay Human, 4 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak. Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Bunların yanında Dying Light 2: Stay Human, Türkçe altyazı desteği ile birlikte gelecek. Türk oyuncular için de bu durum, büyük bir önem arz ediyor.

DEVASA BİR AÇIK DÜNYA

Karanlık yeni bir çağın içinde kaybolan bir şehrin akışına katıl. Çeşitli seviyeleri ve mekânları keşfederken farklı yolları ve gizli geçitleri açığa çıkar.

YARATICI VE VAHŞİ DÖVÜŞLER

En vahşi karşılaşmalarda bile ağır basmak için parkur becerilerinden faydalan. Pratik zekân, tuzaklar ve yaratıcı silahlar en yakın arkadaşların olacak.

GECE – GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ

Marazlıların saklandığı karanlık yerlere girmek için geceyi bekle. Güneş ışığı onları uzak tutuyor ancak Güneş batar batmaz yaratıklar ava çıkıp inlerini keşfetmeye açık bırakıyor.

SEÇİMLER VE SONUÇLAR

Eylemlerinle Şehir’in kaderini şekillendir ve değişimini gözlemle. Büyüyen bir kargaşa içinde seçim yaparak güç dengelerini belirle ve kendi deneyimini oluştur.

2-4 OYUNCULU OYNANIŞ

En fazla dört kişiyle işbirliğine dayalı şekilde oyna. Kendi oyununu kur veya diğer oyunculara katıl ve verdikleri kararlarla nasıl farklı sonuçlar aldıklarına bak.

İlginizi Çekebilir:

Instagram, Edit Grid özelliğini duyurdu

Radeon Super Resolution, %70’e kadar FPS artırabilir

Nvidia, yenilenmiş RTX 3080 modelini duyurdu

ASUS OLED ekranlı dizüstü modellerine yenilerini ekledi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz