Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Birçok kitle tarafından sevilen Counter Strike 1.6 oyununun, bir hayran tarafından tamamen ücretsiz olarak tarayıcı sürümü yayınlandı.

Aramızdaki hiçbir oyuncu Counter-Strike serisinin, şimdiye kadar geliştirilen en iyi FPS oyunlarından birisi olduğunu inkar edemez.

Ancak, hâlâ birçok oyuncu nedeni bilinmez ama Counter-Strike serisini denemedi. Hâlâ Counter-Strike oyununu oynayamadıysanız endişelenmeyin, çünkü artık web tarayıcınızda bu oyunun keyfini ücretsiz olarak çıkartabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 ücretsiz olarak tarayıcıdan oynanabiliyor

Hyperbeast tarafından bildirilen oyun, CS-Online.club’ın arkasındaki isimler, Counter Strike 1.6 oyununu hiçbir kayıt gerektirmeden ve tamamen ücretsiz bir şekilde oynamasını sağlayan tarayıcı sürümü olarak yayınladı. Üstelik oyunu rastgele oyuncularla da oynayabiliyorsunuz.

Rastgele oyuncularla oynamayı sevmeyen biriyseniz de arkadaşlarınızla eğlenmek için özel bir sunucu da kiralayabilirsiniz. Ancak özel bir sunucu kiralayabilmek için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

CS-Online.club’ın şu anda Rusya, Kanada, Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya ve Almanya’da sunucuları mevcut. Oyuncuların denemesi gereken birden çok oyun modu da oyun içerisinde bulunuyor.

Counter Strike Nedir?

Counter Strike ya da bilinen adıyla CS, Valve Corporation tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı türünde taktiksel aksiyon video oyun serisidir. Nexon şirketi tarafından geliştirilen Counter-Strike Neo, Counter-Strike Online, Counter-Strike Nexon: Zombies ve Counter-Strike 2 Online 2 adlı yan oyunları da mevcuttur.

Counter-Strike ilk başlarda Half-Life oyunun bir moduydu. Bir süre sonra Valve’nin 2000 yılında satın almasıyla beraber ana oyun haline geldi.

Valve’nin bu oyun serisindeki son oyunu Counter Strike: Global Offensive’dir. Oyun ilk olarak 2012 yılında piyasaya sürüldü. Çıktığı günden bu güne hâlâ Steam adlı platformda yoğun bir ilgiyle oynanmaktadır.

Counter Strike 1.6 Tarayıcı Sürümü ‘nü Nasıl Oynarım?

  • Web tarayıcınızda cs-online.club sitesini ziyaret edin.
  • Counter Strike 1.6 oyununu oynamak istediğiniz tüm sunucu konumlarını seçin ve kaydet butonuna tıklayın.
  • Oynanabilir tüm sunucuları görmek için aşağı kaydırın.
  • Erişilebilir herhangi bir sunucuya katılmak ve maça girebilmek için bağlan seçeneğine tıklayın.

Not: Counter Strike 1.6 oyununu tarayıcınızda ilk defa oynuyorsanız, kaynakların indirilmesi birkaç dakikanızı alacaktır.

  • Son olarak, Terrorist ya da Counter-Terrorist takımları arasında bir seçim yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın.

İlginizi çekebilir:

Divinity: Original Sin 2 ‘nin Ücretsiz DLC Paketi Duyuruldu

Resident Evil Village ‘dan Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz