steam-deck-ozellikleri-teknosafari

Valve tarafından geliştirilemeye devam eden Steam Deck, bulut özelliği ile birlikte geliyor.

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Valve, taşınabilir oyun sistemi Steam Deck üzerinde geliştirmelere devam ediyor. Cihaz, yakında piyasaya sürülecek iken, yeni bilgiler de geliyor. Şirket, elde taşınabilir oyun cihazının yelpazesini genişletebilmek için Dynamic Clud Sync ile iş birliği yapacak.

Valve, yakında çıkacak Steam Deck için yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şirket, taşınabilir oyun cihazı ile sahip oldukları bilgisayar arasında bağlantı kurulabilmesi için Dynamic Cloud Sync ile anlaştı. Böylece Steam Deck üzerinde oynanan oyunlar, bilgisayar ile senkron bir şekilde devam edilebilecek.

steam-deck-donanim-teknosafari

Konu ile ilgili Steam, “Steam Deck’i desteklemek için devam eden çalışmaların bir parçası olarak, Steam Cloud’a yeni bir Dynamic Cloud Senkronizasyonu özelliği ekledik. Bu özellik, oyuncuların Steam Deck’te oyundan çıkmak konusunda endişelenmelerine gerek kalmadan oyunun Deck ve PC versiyonları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmalarını sağlar.Steam, Dinamik Bulut Senkronizasyonu ile, değiştirilmiş bütün oyun kaydı verilerini aygıt uyku moduna girmeden önce otomatik olarak yükler.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilir:

Tüm Tesla modelleri Türkiye’ye geliyor

Battlefield 2042 tamamen ücretsiz hale gelebilir

WhatsApp sohbetleri, Android iOS arası aktarılabilecek

Temassız ödeme günlük işlem limiti yükseltildi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz