Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

59 TL fiyat etiketi olan Stellaris oyunu, 4. yıldönümüne özel olarak Steam’de bir süreliğine ücretsiz oldu. Stellaris ,17 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

9 Mayıs 2016 yılında piyasaya sürülen Paradox Interactive’in geliştirdiği oyun, bilim kurgu strateji oyunu olarak anılıyor. Piyasaya çıktığı günden bu yana önemli bir oyuncu kitlesine sahip olan Stellaris, bu hafta 4. yıldönümünü kutluyor. Paradox Interactive de yıldönümüne özel olarak oyuna şans vermek isteyen oyunseverlerin kaçırmaması gereken bir hamle yaptı. 

12 Mayıs Salı günü başlayan etkinlikte, oyuncular Steam fiyatı 59 TL olan oyununu 4. yıldönümüne özel olarak 17 Mayıs’a kadar ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Geliştirici firmanın özel olarak düzenlediği etkinlik kapsamında ayrıca, oyunu satın almak isteyenler için de 18 Mayıs’a kadar yüzde 75 indirim fırsatı sunulacak. Oyunu deneyimleyip satın almak isteyenler 18 Mayıs’a kadar sadece 14.75 TL ödeyerek, oyuna sahip olabilecek. Oyunun Galaxy Edition ve diğer paketlerinde de söz konusu indirim belirlenen süre boyunca geçerli olacak.

Stellaris nasıl bir oyun?

Bilim kurgu strateji oyunu olarak piyasaya sürülen Stellaris; PlayStation 4 Xbox One, Windows ve macOS platformları için geliştirildi. 9 Mayıs 2016 yılında ilk olarak oyunseverlerle buluşan oyun; imparatorluk yönetme, uzayı keşfetme ve diğer uzay medeniyetleriyle diplomasi yapma ve savaşma üzerine kurulu. 

Stellaris’te farklı ırklar ve bu ırkların öne çıkan özellikleri bulunuyor. Uzayda var olan diğer ırklarla anlaşma sağlayıp ticaret yapılabiliyor veya stratejik kararlar alıp oyuncular savaşa girebiliyor. Tüm bu eylemler ise uzayın derinliklerinde 2200 yılından başlıyor. Zamanın sürekli akmaya devam ettiği oyunda, zamanın akma hızı değiştirebilir veya planlar yapılabilir.

Galaktik bir imparatorluğu uzayda 2200 yılında yönetmeye başlayıp gerekirse strateji belirleyip savaşabilmeye olanak sağlayan Stellaris oyunu, bilim kurgu seven oyuncuların ilgisini çekebilir. 

Stellaris tanıtım videosu:

Steam’de normal fiyatı 59 TL olan Stellaris oyunu, 17 Mayıs’a kadar ücretsiz oynayabilmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Stellaris hakkında daha fazla bilgi, sahibi olmak ve oyunu satın almak için de Stellaris’in Steam sayfasından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

En İyi 10 Oyun Telefonu Mayıs 2020 (Liste)

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu!

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz