Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

1920 yılından bu yana faaliyet gösteren ve günümüzün en büyük küresel ölçekli markalarından birisi olan Suzuki, ülkemizde ise Doğan Holding’e bağlı Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil ediliyor. Marka temsilcilikleri ile birlikte ayrıca ülke çapında bayileri ve perakende satış-servis noktaları ile kiralama operasyonları da olan Doğan Trend Otomotiv, şimdi yeni bir gündemle adını duyuruyor. Buna göre 2016 model ve üzeri araçlar “Suzuki’den Garantim ON’da” kapsamına alınıyor.

Suzuki’nin ülkemizdeki temsilcisi olan Doğan Trend Otomotiv, 2016 model ve üzeri bireysel nihai müşterilerin araçlarını “Suzuki’den Garantim ON’da” kapsamına alıyor. Bu doğrultuda söz konusu araçlar 3 yıllık temel üretici garanti süresinin bitiminden sonra, 10 yaşa kadar ya da 180.000 km.ye kadar programdan ücretsiz olarak yararlanabilecekler. İşte detaylar!

Suzuki Sahiplerine Müjde!

Doğan Trend Otomotiv, Suzuki sahipleri için “Suzuki’den Garantim ON’da”yı hayata geçirdi. Bu kapsamda 3 yıllık temel üretici garantisi süresi bittikten sonra 10 yaş ya da 180.000 km’ye kadar periyodik bakım ücretsiz. Ancak bunun için mutlaka yetkili servislere gitmek gerekiyor. Hayata geçirilen program sayesinde Suzuki markalı araçlar aşınma, yıpranma, kazalar veya diğer dış etkenler haricinde oluşabilecek durumlar nedeniyle meydana gelebilecek arızalarda koruma altına alınıyor. Söz konusu arıza kapsamına giren unsurlar ise mekanik, elektrik ve elektronik arızalar olarak ifade ediliyor. Bu arızalar araç ilk sahibinde olmasa dahi, bu program kapsamında arızalanan parçaların onarım veya değişimi ücretsiz olarak karşılanıyor.

Programdan Ücretsiz Yararlanabilirsiniz

0 km olarak satılan Suzuki araçlarda bulunan 3 yıllık temel üretici garantisi süresi bittikten sonra 10 yaş veya 180.000 km’ye kadar olan Suzuki otomobiller programdan ücretsiz olarak yararlanabilirler. Ancak bunun en önemli koşulu tabii ki periyodik bakım için yetkili servislere gelmek. Diğer yandan, her periyodik bakımın ardından 1 yıl veya 15.000 km daha, aracın garanti kapsamına dahil oluyor. Program kapsamında ayrıca aracın ilk sahibi olma şartı da aranmıyor. Böylelikle araçlarının periyodik bakımlarını Suzuki Yetkili Servislerinde yaptıranlar, Suzuki onarım güvencesindeki araçlarının 2. el değerlerini de koruyabiliyor ve hatta üretici garantisi biten araçlarını daha memnuniyetle kullanabiliyorlar. Söz konusu program ile ayrıca, yılda bir kez ücretsiz olarak yol yardım hizmeti de alınabiliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz