the-witcher-3-sezon-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

Netflix içerisinde oldukça popüler olan The Witcher serisinin 2. sezonu yayınlandı. Peki The Witcher 3. sezon olacak mı? The Witcher yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından biri olan Netflix, yeni yapımlar ile gündeme gelmeye devam ediyor. İlk sezonu ile beğenileri üzerine toplayan The Witcher dizisinin 2. sezon bölümleri bugün itibari ile yayınlandı.

The Witcher 2. sezon, her biri yaklaşık 1 saatten oluşan 8 bölümden oluşuyor. Dizi, ilk sezonun sonlandığı yerde, yani Geralt ve Ciri karakterlerinin bir araya geldiği yerden başlayacak.

The Witcher 3. sezon olacak mı?

Romandan video oyunlara, oradan da dizi olarak uyarlanan The Witcher serisi, oldukça büyük ve geniş bir dünyaya sahip. Bu sebeple dizi, uzun süreler boyunca güncel kalmaya devam edebilir.

Ancak bu durum, elbette dizinin izlenme sayılarına bağlı. Yani The Witcher 3. sezon için, dizinin 2. sezonunun da ilk sezon gibi yüksek izlenme oranlarına sahip olması gerekiyor. Netflix, bu gibi kararlar için genellikle dizinin ilk 30 günlük performansını değerlendiriyor.

The Witcher yeni sezon, popülaritesine bakıldığında çıkacak denilebilir. Ancak konu hakkında herhangi bir resmi açıklamanın bulunmadığını hatırlatmakta fayda var.

The Witcher serisi, ilk olarak roman olarak yayınlanmıştı. Sonrasında ise video oyun serisi ile birlikte Witcher evreni, çok büyük bir kitleye seslenmeyi başardı. Netflix dizisi ile de bu evren tüm dünyaya açıldı denilebilir.

İlginizi Çekebilir:

PUBG: New State, 45 milyon indirme ardından ilk büyük güncelleme yayınladı

45 TL değerindeki Rayman Origins ücretsiz olarak yayınlandı

Bağımsız geliştiriciler ile yatırımcıları buluşturan IndieWay başlıyor!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz