TechTalk 5 Podcast

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #5’ podcast, Tekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, beşinci bölümüyle 14 Mart Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicilerle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yeni teknolojiler ve bilimsel gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise haftalık bültenleriyle, yayına katılım sağladı.  

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #5’ podcastTekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, beşinci bölümüyle 14 Mart Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicisiyle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu; teknoloji gündemi, yeni teknolojiler ve bilim dünyasındaki gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise hazırladıkları haftalık haber bültenleriyle, yayına katılım sağladı. Bu hafta ‘TechTalk’ ekibinin gündemine taşıdığı konular arasında; reçetesiz satın alınabilen COVID-19 testi, Twitter CEO’su Jack Dorsey’nin NFT satışı, YouTube vergisi, Rusya’nın Twitter’a getirdiği erişim kısıtlaması, Türkiye Uzay Ajansı’nın astronot kelimesi için yeni önerisi, Uber’in Ankara’da da hizmete sunulması, Xiaomi Türkiye fabrikası ve 3 boyutlu yazıcıyla inşa edilen okul projesi de yer aldı. Ayrıca izleyiciler, yorum kanalından ‘TechTalk’ ekibine katılarak teknoloji gündemine ilişkin fikirlerini aktardı.   

Canlı teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, her Pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji dünyasının usta isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yayında haftanın gündemini değerlendiriyor. Bilim ve teknoloji dünyasından en yeni gelişmeleri takip edebilmek ve ‘TechTalk’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Timur Akkurt YouTube kanalına abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın!  

‘TechTalk’un 14 Mart’ta yayınlanan beşinci bölümünü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #4’ Podcast Yayında! 

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #3’ Podcast Yayında! 

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #1’ Podcast Yayında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz