Okuma Süresi
1 dakika

Turkcell, resmi internet sitesi üzerinden Özel Numaralar adında bir satış kanalı oluşturdu. Özel numaraların fiyatı ise oldukça dikkat çekti. Turkcell numaraları satın alanlara özel kurye ile teslimat sağladığını da açıkladı.

Turkcell satış fiyatıyla oldukça şaşırttığı numaraları internet sitesi üzerinden satıyor. İnternet sitesi üzerinden giyilebilir teknoloji ürünlerinden bilgisayarlara kadar birçok ürün satan Turkcell şimdi ise özel numaraları da internet sitesi üzerinden satmaya başlayacak. Numaraların fiyatları 2999 TL ve 7999 TL arasında değişiyor.

Turkcell kullanıcılara ‘Sana Özel, Şehrine Özel ve Takımına Özel’ şeklinde 4 farklı kategoriyle kullanıcı karşısına çıkacak. Turkcell numaraların satın alması tamamlandığında özel kuryeyle numaraları sahiplerine iletecek.

Turkcell’in astronomik fiyatlarda satışa çıkardığı numaralar içinde Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin kuruluş yıllarıyla biten numaralar yer aldığı gibi şehir plaka koduyla biten numaralar da yer alıyor.

Şehrine Özel kategorisinde yer alan numaralarda ise yaşadığınız yerin plaka kodu ile GSM numarası da satın alabileceksiniz. Turkcell bu numaraları ise 7999 TL gibi fiyatlardan satışa sunmuş durumda. 3333, 4444, 5555, 5656 ve 8181 gibi rakamlarla biten numaralar da yine Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabilir durumda.

Turkcell ayrıca satışa çıkardığı özel numaraları alan kullanıcılarına 4 ay boyunca geçerli 2 GB internet edileceğini de belirtti.