Turkcell TV+ Ücretsiz
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Dijital yayın platformu ‘Turkcell TV+’, yılbaşı için uygulanacak sokağa çıkma yasağı süresince tüm içeriklerinin ücretsiz olacağını açıkladı. Kullanıcıların; 31 Aralık ve 4 Ocak tarihleri arasında platformdaki tüm dizi, film ve içerikleri ücretsiz olarak izleyebileceği ifade edildi.  

BluTV’nin ardından sokağa çıkma yasağına özel ücretsiz içerik kampanyası yapan platformlar arasına, ‘Turkcell TV+’ da katıldı. Turkcell’in popüler dijital yayın platformu, yılbaşı için uygulanacak sokağa çıkma yasağı süresince tüm içeriklerinin ücretsiz olacağını açıkladı. Kullanıcıların; 31 Aralık ve 4 Ocak tarihleri arasında ‘Turkcell TV+‘ bünyesindeki tüm dizi, film, kanal ve içerikleri ücretsiz olarak izleyebileceği dile getirildi. Platform; kampanyanın, 31 Aralık günü saat 00.00’da başlayacağına ve 4 Ocak günü saat 09.00’da sonlanacağına işaret etti.  

Söz konusu hamlenin; müşterilerin, yeni yılda karantina sürecini evde aileleriyle birlikte daha keyifli geçirmelerine katkıda bulunmak için yapıldığı belirtildi. Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, yaşanan gelişme sonrası konuya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Tansuğ, açıklamasında Önümüzdeki dönemde büyük ekran stratejimizle birlikte müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğumuz hizmetleri geliştireceğiz. Böylece daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlıyoruz” ifadelerini de kullandı.  

Kampanya kapsamında, Turkcell’lilere ‘Turkcell TV+’ platformunda geçerli 5 GB internet hediye edilecek

Turkcell TV+ 5 GB Hediye

Aktarılan detaylara göre; tüm ‘Turkcell TV+’ kanalları ve içerikleri, kampanya sürecince ‘Turkcell TV+’ abonelerine açık olacak. Platform abonesi olmayan kullanıcıların ise uygulamayı indirerek bir hesap oluşturması gerekecek. Bu aşamanın ardından kullanıcılar, kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilecek. Ayrıca kampanya kapsamında, tüm Turkcell kullanıcılarına ‘Turkcell TV+’ platformunda geçerli 5 GB internet hediye edilecek.  

Diğer yandan ‘Turkcell TV+’ bünyesindeki 150’den fazla yerli ve yabancı kanal; akıllı telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden izlenebiliyor. Film kiralama ve interaktif uygulamalar gibi hizmetlerin de bulunduğu platformun ‘Sosyal TV’ özelliği sayesinde; kullanıcılar, programları izlerken anlık olarak yorumlarını sevdikleriyle paylaşabiliyor. Bununla birlikte platformda; ‘The Sister’, ‘The Young Pope’, ‘Apple Tree Yard’ ve ‘Picnic At Hanging Rock’ gibi popüler yapımlar da yer alıyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Turkcell, Turkcell Pasaj ile E-ticarete Giriyor

Turkcell TV+ bu hafta sonu herkese ücretsiz

Turkcell TV Plus Ücretli mi? Abonelik İşlemleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz