cem-yilmaz-netflix-teknosafari

Cem Yılmaz tarafından 3 yıldır kapalı gişe olarak devam ettiği Diamond Elite Platinum Plus stand-up gösterisi, Netflix’te yayınlandı.

Cem Yılmaz, 3 yıldır devam ettiği Diamond Elite Platinum Plus gösterisini dijital ortama taşıdı. Başından beri kapalı gişe olarak devam eden gösteri, Netflix’te 190 ülkede eş zamanlı olarak yayınlandı. Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde The Witcher temalı özel bir tanıtım videosu da yayınlamıştı.

Netflix orijinal içeriği olarak yayınlanan Diamond Elite Platinum Plus, platform içerisinde “Ünlü komedyen Cem Yılmaz bu hicivsel ve samimi stand-up gösterisinde sosyal medya, Türklerin yurt dışı tatilleri ve kendi çocukluğu hakkında hikâyeler anlatıyor.” şeklinde özetlendi.

Cem Yılmaz, 3 yıldır devam ettiği stand-up gösterisini, 3-4-5 Ocak tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi gösterileri ile sonlandıracak. Ayrıca gösteriye özel bir NFT de hazırlandı. Ünlü komedyen, sosyal medya hesabında “Sanatçı dostum Emre’nin bu NFT’sini yakında paylaşacağız” şeklinde duyuruda bulundu.

cem-tilmaz-diamond-elite-platinum-plus-teknosafari

Ünlü komedyen, en son 2011 yılında CM101MMXI Fundamentals stand-up gösterisi ile karşımıza çıkmıştı. Bu gösteri, 2013 yılında sinemada da yayınlanmıştı. Cem Yılmaz, yönettiği ve oynadığı filmler hariç 4. büyük stand-up gösterisini yayınlamış oldu.

Bunların yanında Cem Yılmaz, Erşan Kuneri sitcom gösterisini de yakında Netflix’te yayınlayacak. Geçtiğimiz günlerde çekimleri biten yapım, G.O.R.A filminde tanıştığımız +18 film yapımcısı olan Erşan Kuneri karakterinin hayatını konu alacak.

İlginizi Çekebilir:

Huawei AITO M5, ön sipariş sayısı ile Tesla’ya rakip oldu

Türkiye Uzay Ajansı ile Roscosmos iş birliği imzaladı

Steam, 2021 yılının en iyi oyunlarını açıkladı

Boğaziçi Üniversitesi, Veri Bilimi ve Yapay Zeka Enstitüsü kuruyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz