Turkcell TV Plus Ücretli mi? Abonelik İşlemleri

Turkcell TV Plus, mobil cihazlarınız aracılığıyla dışarıda ya da Turkcell TV Plus Box sayesinde evinizde TV ve film izleme imkanı sunar. İnternet tabanlı bir dijital platform olan Turkcell TV Plus, en sevilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri barındırır. Turkcell TV Plus, başka platformlarda nadiren rastlanan çoklu ekran erişimi ve yayın kaydı gibi özellikleri sayesinde kullanıcılara hesaplarını kişiselleştirme fırsatı verir, bu cazip özellikleri ise kullanıcıların aklına “Turkcell TV Plus ücretli mi?” sorusunu getirir.

Turkcell TV Plus, diğer operatörlerin kullanıcılarına da açık bir platformdur. Turkcell bireysel müşterileri telefon numaraları ve oluşturdukları şifre ile, Turkcell kurumsal müşterileri ise varsa Turkcell Superonline müşteri numaraları ve şifreleri ile TV Plus servisini kullanabilir. Turkcell ya da Superonline abonesi olmayan ama platformu kullanmak isteyenler ise Apple Store ya da Google Play Store gibi alternatifler aracılığıyla Turkcell TV Plus aboneliklerini başlatabilirler. Peki, Turkcell TV Plus ücretli mi?

Turkcell TV Plus Abonelik Seçenekleri ve Ücretleri

Turkcell TV Plus Abonelik Seçenekleri ve Ücretleri

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır. Turkcell TV Plus abonelik seçenekleri “Evde” ve “Cepte” olarak sınıflandırılabilir.

Turkcell TV Plus Fiyat Listesi

Turkcell TV Plus için mobil paket seçenekleri Cepte TV+ olarak geçer. Cepte TV+ abonelik işlemleri için NET yazıp 2200’a göndererek +Net Paketi’ne üye olabilirsiniz. Diğer bir yöntem de CEP yazıp 2200’a gönderek aylık 7.9 TL olan +Cep Paketi’ne üye olmaktır. Bu kategori altında

Ana paketler,

Ek paketler,

Kirala-izle olarak üç kategoriye ayrılan Turkcell TV Plus fiyat listesi ise şu şekildedir:

Ana Paketler:

 • +Net Paketi: Aylık 2.90 TL
 • +Cep Paketi: Aylık 7.90 TL

Ek Paketler:

 • SinemaTV Paketi: Aylık 6.90 TL
 • Mubi Film Paketi: Aylık 5.90 TL

Kirala İzle:

Turkcell TV Plus uygulamasındaki “Kirala İzle” başlığı altında toplanan filmleri, film başına ücret ödeyerek izleyebilirsiniz.

Turkcell TV Plus Box

Evde TV+ paketleri sayesinde platforma evinizde kurulum yaparak televizyon üzerinden de erişebilirsiniz. Evde TV+ aboneliğinizi başlattığınızda gönderilen Turkcell TV Plus Box sayesinde televizyonunuza kurulum yapabilirsiniz. Kaydettiğiniz yayınları yine mobil cihazlarınızda izleme olanağınız ya da televizyonunuzla Youtube, Maçkolik, Fizzy gibi uygulamalara erişiminiz mevcuttur. Turkcell TV Plus fiyat listesi ise şu şekildedir:

 • Temel TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 9.99 TL
 • Premium TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 14.99 TL
 • Yıllık Giriş TV+ Paketi (Özel 5 GB internetle beraber): Aylık 9.90 TL (12 ay taahhütlüdür)
 • Yıllık Premium TV+ Paketi (Özel 10 GB internetle beraber): Aylık 12.90 TL (12 ay taahhütlüdür)

Evde Turkcell TV Plus paketleri hakkında daha detaylı bilgiye, abonelik iptal yöntemlerine ve platformdaki kanallar listesine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Turkcell TV Plus abonelik ayrıntıları için TIKLAYINIZ!

Turkcell TV kanallar listesi için TIKLAYINIZ!

Turkcell TV Plus Paketlerinin Farkları Nelerdir?

Kullanıcılar Turkcell TV Plus abonelik işlemleri öncesinde yukarıda bahsettiğimiz farklı abonelik paketlerinin özelliklerini merak ediyor. Gelin, farklara ve paket özelliklerine göz atalım.

+Net Paketi Nedir?

+Net paketi ile bilgisayarınızdan Turkcell TV Plus’ın resmi internet sitesine girerek ya da cep telefonu veya tabletinize yine aşağıda bağlantısı verilen mobil uygulamayı indirerek platformu kullanabilirsiniz. Bu paket sadece Wi-Fi üzerinden kullanılabilen bir pakettir, mobil veri ile platforma erişim sağlayamazsınız.

+Cep Paketi Nedir?

turkcell tv plus cep paketi nedir

+Cep Paketi ile de aynı şekilde bilgisayarınızdan Turkcell TV Plus’ın resmi internet sitesine girerek ya da mobil cihazlarınıza uygulamayı indirerek platformu kullanabilirsiniz. “Sen Seç” kategorisindeki filmleri ücretsiz izleyebilir, yayınları kaydedebilirsiniz. TV+ kullanımları için bu pakete özel 5 GB internet paketi tanımlanır ve TV+ Servisi’nin kullanımları tanımlanan bu yeni paket üzerinden düşer. 5 GB internetiniz bittiğinde kalan mobil verinizi kullanabilirsiniz ya da TV+’a özel avantajlı ek paketlerden satın alabilirsiniz.

Turkcell Plus SinemaTV Paketi Nedir?

Turkcell Plus SinemaTV Paketi Nedir?

Bu paket, TV+ Ev veya Ev Eğlence paketlerinden birisi ile ek paket olarak satılır. SINEMATV yazıp 2200’a göndererek üye olabilirsiniz. Aynı şekilde Turkcell TV Plus internet sitesine girerek Hollywood yapımları, seçkin yerli ve yabancı filmler ile ödüllü filmleri içeren SinemaTV 1001 kanalını ve korku, gerilim, macera ve aksiyon filmlerini içeren SinemaTV Aksiyon kanalını seyredebilirsiniz.

Mubi Film Paketi Nedir?

Bu paket; unutulmaz klasikler, festival filmleri, popüler sinema gibi çeşitli kategorileri içeren geniş bir arşive sahiptir. Ana paketlerden herhangi biri ile ek paket olarak satılır. MUBI yazıp 2200’a göndererek üye olabilirsiniz.

Turkcell TV Plus resmi internet sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Turkcell TV Plus mobil uygulamalarını indirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

iOS cihazlara yönelik uygulamayı indirmek için TIKLAYINIZ!

Android cihazlara yönelik uygulamayı indirmek için TIKLAYINIZ!

Turkcell TV Arıza Bildirimi Nereye Yapılır?

Turkcell TV arıza ve Turkcell TV şikayet bildirimleriniz için Turkcell Superonline müşteri hizmetleri (0850 222 0 222) ve Turkcell çağrı merkezi (532) numaralarını arayabilirsiniz.

Turkcell TV İptal İşlemleri Nasıl Yapılır?

 • +Net paketini iptal etmek isteyen aboneler IPTAL NET,
 • +Cep Paketi’ni iptal etmek isteyen kullanıcılar ise IPTAL CEP yazıp 2200’a göndererek  taleplerini iletebilir.
 • Diğer paketler de aynı şekilde SMS yoluyla iptal edilebilir, iptal yöntemi hakkındaki detayları öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:

Turkcell TV iptal yöntemleri için TIKLAYINIZ!

İlginizi Çekebilir:

Vodafone TV’nin Aktif Kullanıcı Sayısı Yüzde 30 Arttı

BluTV İki Yeni Dizi ve İlk Özel Yapım Filmi İçin Çalışmaları Hızlandırdı

Samsung, Apple Music’i Smart TV’lere Ekleyen İlk TV Markası Oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz