Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Koç Holding’e bağlı şirketlerden olan Bilkom, yeni dönem iletişim çalışmaları için desiBel Ajans ile anlaştı. Bu iş birliği ile lider iletişimi, stratejik iletişim, medya ilişkileri, gündem yönetimi, ürün iletişimi ve kriz iletişimi alanlarında hizmet verecek olan desiBel Ajans, mayıs ayı itibarıyla Bilkom ile çalışmaya başladı.

Bilkom desiBel Ajans ile Anlaştığını Duyurdu

“Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu” anlayışıyla son teknoloji ürünleri Türkiye ile buluşturan ve teknoloji yoluyla hayatı dönüştürmeyi hedefleyen Bilkom’un iletişim çalışmalarını desiBel Ajans üstlendi. İş birliği kapsamında desiBel Ajans; Apple, Huawei, Razer, TCL, Fitbit (Google), DJI Enterprise, Meross ve Hypergear gibi dünyanın lider teknoloji markalarını tüketiciyle buluşturan Türkiye’nin lider Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) dağıtıcısı Bilkom’un kurumsal ve marka iletişim çalışmalarını yürütecek.

desiBel Ajans’ın hizmet verdiği markaların arasında SOCAR Türkiye, Togg, Mondelez International Türkiye, Hayat Holding, Hayat, Huawei, Sanofi, Riot Games, Teknosa, Sodexo, Atasay, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Kredi Kayıt Bürosu, Vakıf Katılım, Kredi Garanti Fonu, Intercity, Sigortam.net, BSH, TGA (Turizm Geliştirme Ajansı), Ak Yatırım, Hangi Kredi, BinBin, İGE bulunuyor. Fortune Türkiye 500 sıralamasında 105, Capital 500 sıralamasında ise 105’inci sırada yer alan Bilkom; Bilişim 500-2021listesinde, Dağıtıcı-Donanım alanında “Mobil Telefon” Kategorisinde 1. Sırada yer almış, genel listede ise 7.sıradaki yerini korumuştur.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz