Amazon Prime Video Nisan 2021
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Dijital yayın platformu Amazon Prime Video, 2021 yılının Nisan ayında Türkiye’de yayınlanacak yeni içerikleri açıkladı. Platform, bu ay uzun süredir beklenen gerilim dizisi ‘Them’in ilk sezonu ve Michael B. Jordan imzalı ‘Tom Clancy’s Without Remorse’ filmini izleyicilerle buluşturacağına işaret etti.  

Dijital yayın platformu Amazon Prime Video, 2021 yılının Nisan ayında Türkiye ağında yayına girecek olan yeni film ve dizileri açıkladı. Platform, bu ay uzun süredir beklenen gerilim dizisi ‘Them’in ilk sezonu ve Michael B. Jordan imzalı ‘Tom Clancy’s Without Remorse’ filmini izleyicilerle buluşturacağına işaret etti. Nisan ayında Amazon Prime üyeleriyle buluşacak olan tüm yeni yapımların, Türkçe altyazı desteği ile geleceğinin de altı çizildi. Aktarılan detaylara göre; ‘Tom Clancy’s Without Remorse’ isimli macera filminin başrollerinde Michael B. Jordan, Jamie BellJodie Turner-Smith ve Luke Mitchell yer alıyor. Birinci sezonu yayınlanacak olan gerilim dizisi ‘Them’ ise 1950’lerin Los Angeles’ında beyazların çoğunlukta olduğu bir mahalleye taşınan siyahi bir ailenin hikayesini anlatıyor.  

İşte Amazon Prime Video Türkiye Nisan 2021 takvimi! 

Prime Video Nisan 2021 Takvimi

Amazon Prime Video Türkiye’nin Nisan 2021 takvimi içerisinden öne çıkan yapımlar şu şekilde: 

  • Them (9 Nisan) 

Little Marvin tarafından kaleme alınan yeni gerilim dizisi ‘Them’, 9 Nisan Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de yayına giriyor. Başrollerinde Deborah AyorindeAshley Thomas ve Alison Pill gibi isimlerin yer aldığı 10 bölümlük ‘Amazon Originals’ dizisi ‘Them’; ABD’de Büyük Göç’ün yaşandığı 1950’li yıllarda, Kuzey Carolina’dan beyazların ağırlıklı olarak yaşadığı Los Angeles’taki bir mahalleye yerleşen siyahi bir ailenin hikayesini anlatıyor. Ailenin yıllarca hayalini kurduktan sonra taşındığı yeni ideal evleri, bir anda doğaüstü güçlerin ve komşuları tarafından oynanan oyunların merkezi haline geliyor.  

  • Tom Clancy’s Without Remorse (30 Nisan)  

Tom Clancy’nin 1993 tarihli romanından uyarlanan, başrolünü ve yapımcılığını Michael B. Jordan’ın üstlendiği ‘Tom Clancy’s Without Remorse’ filmi ise 30 Nisan’dan itibaren Amazon Prime Video Türkiye izleyicilerinin beğenisine sunuluyor. Film, hikayenin ve Tom Clancy’nin Jack Ryan evreninin en önemli karakterlerinden biri olan John Clark’ın etkileyici hikayesini anlatıyor. Filmde; katıldığı gizli bir operasyonun ardından ailesi Rus askerlerinden oluşan bir birlik tarafından intikam için katledilen kıdemli şef John Clark, suikastçıların peşine düşüyor. Bir donanma komandosu ve gizli CIA ajanıyla güçlerini birleştiren Clark, takibi sırasında farkında olmadan ABD ile Rusya arasında savaş çıkarmayı amaçlayan büyük bir komployu da ortaya çıkarıyor. Kişisel onuru ve ülkesine olan sadakati arasında kalan Clark, keşfettiği bu komployu durdurmak ve arkasındaki güçlü kişileri ortaya çıkarmak için tüm düşmanlarıyla pişmanlık duymadan savaşmak zorunda kalıyor. 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Amazon Prime Video’ya Mart Ayında Eklenecek İçerikler Açıklandı

Amazon Prime Video, Türkiye Ağı İçin ‘Şubat 2021’ Takvimini Açıkladı 

Amazon Prime Video, Ocak Ayı İçeriklerini Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz