Uber İzmir'de
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Uber Taksi, İstanbul ve Ankara’nın ardından İzmir’de de hizmet vermeye başladığını duyurdu. ‘MERHABAIZMIR’ kodu ile İzmir’de yapılan 1 yolculuğun, 40 TL’ye kadar Uber’den hediye olacağı ifade edildi.  

Uber Taksi, Türkiye’de İstanbul ve Ankara’nın ardından 1 Temmuz itibariyle İzmir’de de hizmet vermeye başladığını duyurdu. Kullanıcıların artık, ‘Uber Taksi’ hizmetiyle İzmir’de de rahat ve güvenli yolculukların keyfini çıkarabilecekleri ifade edildi. ‘MERHABAIZMIR’ kodu ile İzmir’de yapılan 1 yolculuğun, 40 TL’ye kadar Uber’den hediye olacağının da altı çizildi. Şirket, kullanıcıların Uber Taksi hizmetini kullanmak için ‘Uber’ uygulamasını indirmiş ve uygulamaya kaydolmuş olmalarının yeterli olacağına işaret etti. ‘Uber’ uygulamasının ‘Wallet (Cüzdan)’ sekmesi altındaki ‘Promosyonlar’ bölümüne ‘MERHABAIZMIR’ kodunu girerek kampanyadan faydalanılabileceği dile getirildi.  

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, konuya ilişkin açıklamasında Uber Taksi’nin İstanbul ve Ankara’nın ardından, Türkiye’nin üçüncü büyük şehri İzmir’de de faaliyete başlamasının heyecanını yaşıyoruz. Uber teknolojisinin, hem İzmirlilere hem de yerli ve yabancı turistlere büyük kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz. UBERAŞI kampanyamıza İzmir’i de dahil ettik” ifadelerine yer verdi.  

Türkiye’deki aşılama sürecine destek olmak amacıyla başlatılan Uber aşı kampanyası, İzmir’de de geçerli! 

Uber Aşı Kampanyası

Aktarılan diğer detaylara göre; Türkiye’deki aşılama sürecine destek olmak amacıyla başlatılan aşı kampanyası, İstanbul ve Ankara’ya ek olarak artık İzmir’deki Uber kullanıcıları için de geçerli olacak. Kullanıcılar, ‘UBERAŞI’ koduyla İzmir’de COVID-19 aşısı yapılan bütün özel ve devlet hastanelerine gidiş-dönüşte 40 TL’ye kadar 2 ücretsiz yolculuktan faydalanabilecek. Ücretsiz yolculuk kodu, kullanıcıların kendisi veya aşı olacak bir yakını için kullanılabilecek. ‘UBERAŞI’ koduna, yine uygulamanın ‘Wallet’ sekmesi altındaki ‘Promosyonlar’ bölümünde listelenen promosyon kodları arasından erişilebilecek.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Uber Aşı Olmaya Gidenlere Ücretsiz Hizmet Veriyor

56 Yaşındaki Görme Engelli Kadın Uber’e 1,1 Milyon Dolarlık Dava Açtı

Uber Ankara’da da Hizmet Vereceğini Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz