Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Vodafone, yeni akıllı telefon almak isteyenler için yeni hizmetini duyurdu. Vodafone, yeni telefon alanlara 1 yıllık “Ekranım Güvende” paketi hediye ediyor.

Vodafone mağazalarından yeni akıllı telefon alan kullanıcılar, 1 yıllık “Ekranım Güvende” paketine ücretsiz sahip oluyor. Paket kapsamında Vodafone, 1 yıl süreyle kullanıcı kaynaklı ekran problemlerini (yalnızca 1 kez) ücretsiz tamir hizmeti veriyor. Üstelik tamir sürecinde yedek cihaz temini sağlanıyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, konu hakkında “Vodafone olarak, müşterilerimizin teknoloji alışverişlerine özel sunduğumuz avantajlarla her zaman yanlarında olmaya devam ediyoruz. Akıllı telefon kullanımı esnasında en büyük endişelerden birinin ekran arızaları olduğunu ve kullanıcıların akıllı cihaz satın alırken en çok tamir süresince yedek cihaz hizmetinin sağlanmasına dikkat ettiklerini görüyoruz. Yaptığımız araştırmalar da bize müşterilerimizin, telefon ihtiyaçlarına ek sunulan hizmetlerde %56 ile en çok yedek cihaz özelliğini tercih ettiğini gösteriyor. Bu doğrultuda, akıllı telefon alışverişlerinde yeni ekran koruma paketimiz olan ‘Ekranım Güvende’yi ücretsiz vererek satış sonrası dönemde yaşanabilecek ekran hasarlarında müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bu paket sayesinde müşterilerimiz, akıllı telefonlarının ekranı zarar görürse dahi uçtan uca dijital bir deneyimle tamir sürecini tamamlayabiliyor.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

vodafone-ekranim-guvende-teknosafari

Akıllı telefonunu Vodafone’dan satın alan kullanıcılar, cihazın ekranının zarar görmesi durumunda Vodafone web sitesi üzerinden hızlıca tamir talebi oluşturabiliyor. Verilen kargo kodu ile cihazını tamir için kargolayan müşteriler, tüm süreci online olarak takip edebiliyor. Tamir edilen cihaz, doğrudan müşterinin evine teslim ediliyor.

Tamir sürecini online olarak gerçekleştirmek istemeyen kullanıcılar, kendilerine en yakın Vodafone mağazasına giderek hasar talebi oluşturabiliyor. Bu durumda mağazada bulunan çözüm uzmanları cihazı kargoya veriyor. Bu seçeneği tercih eden kullanıcılar, telefonlarını yine Vodafone mağazasından teslim alıyor.

Vodafone, cihazı tamir sürecinde olan müşterilerine ücretsiz yedek cihaz desteği sağlıyor. Bu kapsamda iOS kullanıcılarına iOS, Android kullanıcılarına ise Android yedek cihaz sunuluyor.

İlginizi Çekebilir:

Vodafone Saniyede 1 Terabit Hıza Ulaşmayı Başardı

Vodafone Yenilenmiş İkinci El Cihaz Kampanyası Başlattı: 1 Yıl Garantili 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz