Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika
Dünyanın en yaygın çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp, son zamanlarda ardı ardına getirdiği yeniliklerle gündemde. Şimdi ise platform yeni bir özellikle daha ilgiyi üzerine topladı. Bu kapsamda artık sohbet üzerinden canlı destek hizmeti devreye girdiği için bundan böyle WhatsApp üzerinden, müşteri hizmetleri ile temasa geçerek sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz.
WhatsApp, bünyesinde yeni bir özellik ekleyerek sohbet üzerinden destek alma hizmetine kavuştu. Yani artık Whatsapp’ta bir sorun yaşadığınızda artık Windows uygulaması üzerinden de canlı sohbet yardımıyla destek alabilirsiniz. İşte detaylar!

Canlı Destekten Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmek için her gün yeni bir özelliği kullanıma sokan WhatsApp, şimdi yeni bir özellikle daha gündemdeki yerini aldı. Platformda yapılan yenilik kapsamında WhatsApp’ta herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda canlı destek alma şansınız olacak. Bunun için öncelikle uygulamanın sol alt köşesinde yer alan Ayarlar simgesine tıklayarak açılan pencerede Yardım > Bize Ulaşın seçeneklerine basın. Ardından karşınıza çıkan pencerede “Size nasıl yardımcı olabiliriz?” kısmına yaşamış olduğunuz sorununuzu anlatın. Tüm bu adımların ardından ‘Gönder’ seçeneğine tıkladığınızda artık WhatsApp, size özel bir sohbet oluşturmuş olacak ve siz de bu sohbet üzerinden sorununuzun giderebilmek için canlı destek alabileceksiniz.

WhatsApp’taki Diğer Yenilikler

WhatsApp’ın bugün duyurduğu yeni özellikleri arasında WhatsApp Kanalları da yer alıyor. Tek yönlü bir iletişim aracı olan WhatsApp Kanalları özelliği, yalnızca yöneticilerin metin, fotoğraf ve videolar gönderebileceği bir özellik olacak. Özellik ayrıca kullanıcıların yalnızca ilgi alanları içindeki kanalları takip etme olanağı  da sağlayacak.

WhatsApp’a gelecek olan bir diğer özellik ise mesaj düzenleme özelliği. Uygulamaya gelen bu en son yenilik sayesinde kullanıcılar WhatsApp’taki herhangi bir mesajı düzenleyebilecekler. Düzenlenen mesaja dair  küçük bir bilgilendirme mesajı da alacaksınız.

Ayı şekilde WhatsApp yapmış olduğu son duyuruda sohbet mesajlarınızı kilitleyebileceğiniz yeni bir özellik daha kullanacak. Sohbet kilidi özelliği ile istediğiniz bir mesajı kolaylıkla kilitleyebileceksiniz. Böylelikle artık gizli kalmasını istediğiniz tüm mesajlarınız gerçekten gizli kalabilecek.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz