Güney Kore merkezli bir çok uluslu teknoloji şirketi olan Samsung’un temmuz ayı içerisinde gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğine dair hazırlamış olduğu görseller sosyal medyaya sızdırıldı.
Çeşitli elektronik ürünler üreten ve satan, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un önümüzdeki ay için hazırlanmaya devam ettiği Galaxy Unpacked etkinliği için hazırlanan basın görselleri sızdırıldı. Sızdırılan görsel sayesinde etkinlikte hangi ürünlerle tanışacağımız ve karşılaşacağımız az çok belli oldu. İşte etkinliğe dair elde edilen bilgiler ve detaylar!

Glaxy Z Flip5 ve Galaxy Fold5 Etkinlikte Olacak

Temmuz ayında Samsung tarafından gerçekleşecek olan ve teknoloji tutkunlarının merakla bekledikleri Galaxy Unpacked etkinliğine dair görseller sosyal medyaya sızdırıldı. Sızdırılan görsel sayesinde elde edilen bilgilere göre etkinlikte Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 de yer alacak. Fakat etkinlik hakkında elde edilen son haberlere göre, Samsung’un önümüzdeki ay teknoloji dünyasına resmen bir şov yapacağı şimdiden belli oldu. Öyle görünüyor ki, her tüketici, bu etkinlikte kendine uygun ve ihtiyacını  karşılayacak bir ürün bulabilecek.

Çok Çeşitli Ürünler Yer Alacak

Samsung’un yaklaşmakta olan, temmuzda gerçekleşecek etkinliğine dair basına sızdırılan görseller, Galaxy Unpacked etkinliğinde hangi ürünlerle karşılaşma olanağı yakalayacağımızı gözler önüne seriyor. Sızdırılan görsellerin ilkine bakıldığında Galaxy Z Flip5’e Galaxy Tab S9 Ultra, yeni bir kablosuz kulaklık ve ayrıca bir de saat bulunuyor. Ve tabii ki bu akıllı saat, herkesin tahmin edebileceği gibi Samsung Galaxy Watch 6 iken kulaklıklar da Galaxy Buds 3 olacak. Diğer yandan Samsung Galaxy Watch 6’nın “Classic” versiyonu da etkinlikte yerini alacak. Hatta bu saat için özel bir basın görselinin yapıldığını da söyleyelim. Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold5’i tanıtacak şirket ayrıca Galaxy Flip5’in tanıtımını da gerçekleştirecek. Her ne kadar Samsung kendi görsellerini yayınlayana kadar bu konuda bir kesinlik söz konusu değil. Hatta etkinlikte son dakikaya kadar bazı değişiklikler de yapılabilir. Ancak yine de sızdırılan görsellerin oldukça tutarlı olduğunu söyleyebiliriz. Etkinlik gerçekleştiğinde ise merak ettiğimiz tüm ürünlere dair bilgi edinmiş olacağız.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz