Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Xiaomi, yeni akıllı bir blender duyurdu. Xiaomi ‘nin Mijia ismini verdiği blender, Wi-Fi destekli olması, ön ayarla hız seviyelerini bünyesinde taşıması ve yiyecek koruma moduyla dikkat çekti. 

Çin merkezli teknoloji üreticisi Xiaomi, her ne kadar ürettiği akıllı telefon modelleriyle öne çıksa da, şirket elektrikli scooter’dan robot süpürgeye kadar pek çok ürünü bünyesinde barındırıyor. Akıllı musluk başlığı bile olan Xiaomi, şimdi tüketicilere sunmayı planladığı yeni bir ürünü daha duyurdu.

Xiaomi’nin bünyesine eklediği yeni ürün bir akıllı blender oldu. Şirket Mijia ismini verdiği yeni akıllı blenderın resmi olarak tanıttı. Xiaomi Mijia blender, 188x222x436mm boyutlarıyla birlikte geliyor. Küçük sayılamayacak bir boyutu olan bu blenderın karıştırma haznesi ise 1600mL’lik bir hacme sahip. Çinli şirketin yeni blenderını akıllı yapan şey ise, Mijia’nın Wi-Fi desteğinin bulunması olarak karşımıza çıkıyor. Blenderın Wi-Fi desteğinin ne işe yaradığını ise Xiaomi açıklıyor. 

Xiaomi’nin yeni akıllı blenderı, normalde gördüğümüz klasik blenderlardan daha farklı. Mijia’nın manuel modunun yanı sıra 9 farklı hız seviyesi bulunuyor. Bu ayarlar ön ayarlı karıştırma modlarına da sahip. Kullanıcılar bu modları blender üzerindeki OLED ekrandan görüntüleyebiliyor. Bunun yanı sıra, cihazın ayarlarına akıllı telefon üzerinden de erişim sağlanabiliyor.

Xiaomi Mijia blender 12 saate kadar ısı koruması sağlıyor

Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran akıllı blender Xiaomi Mijia ayrıca bünyesinde bulunan ısı jeneratörü sayesinde bir yiyecek moduna da sahip. Söz konusu bu mod, sıcak yiyecek ya da içecekleri blenderın 12 saate kadar mevcut sıcaklığında korumasına yardımcı oluyor. Kullanıcılar hız seviyelerini akıllı telefonlarından ayarlayabildiği gibi, bu modu da telefonları üzerinden kontrol edebiliyor.

Xiaomi’nin Wi-Fi destekli akıllı blenderı şu an için sadece Çin’de tüketici beğenisine sunuldu. 399 yuan yani 50 euroluk bir fiyatı bulunan blenderın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:

Xiaomi Mi 11, Rekabeti Artıracak Özelliklerle Geldi

Xiaomi MIUI 12.5 Arayüzünü Alacak Telefonlar

Apple Car Gerçek oluyor, Yeni Oyun Konsolu KFConsole Tanıtıldı – DigiToll #47:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz