Okuma Süresi
1 dakika

Lüks üretimler yapan Rusya merkezli Caviar şirketi, saf altın kaplamalı AirPods Max üreteceğini açıkladı. Şirket, saf altınla kaplayacağı AirPods Max’in sınırlı sayıda üretileceğini ve 2021 yılında satışa sunacağını duyurdu. 

Daha önce de Galaxy S21 Ultra ve PlayStation 5’i altınla kaplayarak sınırlı sayıda satışa sunacağını açıklayan Caviar şimdi ise Apple’ın aralık başında duyurduğu yeni kablosuz kulaklığı AirPods Max’in ultra lüks bir versiyonunu üretecek. Tamamen saf altınla kaplanacak olan AirPods Max modelinin fiyatı ise dudak uçuklatacak cinsten olacak. 

Sıradan teknolojik ürünleri altın ve elmasla kaplayarak ultra lüks ürünler sunan Caviar, daha önce de pek çok kez karşımıza çıkmıştı. Şirket henüz PlayStation 5’in fiyatı açıklanmadan altın kaplamalı PlayStation 5’i satışa sunacağını duyurmuştu. Bunun yanında ayrıca Galaxy S21 Ultra için de altın kaplama yapacağını duyuran şirket, şimdi ise Apple’ın hem fiyatı hem de özellikleriyle dikkat çeken AirPods Max’ini altınla kaplayacak. 

Caviar ‘den 108 bin dolarlık AirPods Max

Caviar, bugün yaptığı bir duyuruyla Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 Ultra ve PlayStation 5 ürünlerini saf altınla kaplayacağı duyurusunu yaptı. Rusya merkezli lüks şirket, aynı zamanda bir de AirPods Max’in altınla kaplanacak versiyonunu 2021 yılında satışa sunacağını açıkladı. 

Caviar’ın önümüzdeki sene satışa sunacağı ve saf altınla kaplayacağı AirPods Max’in fiyatının ise 108 bin dolar olacağı belirtildi. Apple’ın 549 dolar etiketiyle piyasaya sunduğu AirPods Max modeli bu bağlamda neredeyse 200 katı fiyat etiketiyle tüketicilere sunulacak. Ultra lüks AirPods Max’lerin sınırlı sayıda üretileceği ve sadece siyah ve beyaz renk seçeneğine sahip olacağını açıklandı. 

Caviar yaptığı duyuruda, AirPods Max Gold olarak anılacak ultra lüks kulaklıkların dünyada başka örneği olmayacağını belirtti. Bunun yanı sıra bu oldukça özel kulaklardan sadece iki tane üretileceği de açıklandı. Yani tüm dünyada AirPods Max Gold’a sadece iki kişi sahip olabilecek.

İlginizi Çekebilir:

250 bin TL’lik lüks Samsung Galaxy S20 Ultra 

Apple, AirPods Max’in Uygun Fiyatlı Versiyonu ile Gelecek

Apple Yeni Kulak Üstü Kulaklığı AirPods Max’i Tanıttı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz