Okuma Süresi
1 dakika

Çin’in teknoloji devi şirketlerinden birisi olan Xiaomi’den ardı ardına sızıntılar geliyor. Şirketin Civi 3 modeline ilişkin çalışmalarına dair her geçen gün yeni bir bilgi ortaya çıkarken yine bir rapor daha yayınlandı. Yayınlanan raporla birlikte Xiaomi Civi 3 modelinin teknik detayları ve özellikleri daha net bir şekilde ortaya çıkmaya başladı.

Xiaomi Civi 3, daha piyasaya sürülmeden hakkında birçok şey merak edilmeye başlandı bile. Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bir bilgi ile gündeme gelen Xiaomi Civi 3 modelinin teknik özellikleri ise yeni sızıntılarla birlikte yavaş yavaş netleşmeye başlamış durumda. İşte detaylar…

Xiaomi Civi 3’ün Teknik Özellikleri

Merkezi Pekin’de bulunan ve 2010 yılında Lei Jun tarafından kurulan Xiaomi, Çin’in en önemli elektronik şirketlerinden birisi olarak tanınıyor. Şirket, ardı ardına çıkarmış olduğu bütçe dostu ve amiral gemisi serisi ürünlerle farklı tüketici gruplarını kolaylıkla kapsamayı başardı. Geçtiğimiz haftalarda ise ortaya çıkan sızıntılar ile Xiaomi Civi 3 modeli gündeme gelmiş ve özellikleri de araştırılmaya başlanmıştı. Model hakkında ortaya çıkan son sızıntıya göre ise cihazın teknik özellikleri daha net bir hal almaya başladı. Bunlardan en önemlisi ise hızlı şarj teknolojisi. Diğer yandan yayınlanan rapora göre Xiaomi, Civi 3 modeli için ayrıca 3C sertifikası patent başvurusu da yapmış.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz