Okuma Süresi
1 dakika

150 ülke ve dünya çapında 60 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Mcdodo, acil durumlarda hayat kurtaracak konulara ilişkin hizmet vermeye devam ediyor. Günümüzün yoğun olarak kullanılan cihazlarından birisi olan akıllı telefonların en önemli sorunlarının başında ise önemli anlarda biten şarj geliyor. Mcdodo, tam da bu soruna eğilerek sınırlı pil gücüne sahip cihazları sınırsız bir şekilde iletişimde tutabilmek için çalışıyor.

Yolculuk, afet, kaza gibi acil durum ve anlarda telefonunuzun şarjının tam olarak dolu olmasını istemez misiniz? İşte bunun için çaba gösteren Mcdodo, kesintisiz ve uzun süreli şarj beklentisine her geçen gün daha inovatif ve kapsayıcı çözümler üretmeye devam ediyor. Bu bağlamda geliştirmiş olduğu özellikle MagSafe şarj cihazlarıyla; normal anların yanı sıra afet kaza ya da acil herhangi bir durumda da kullanıcılara kesintisiz iletişim sunuyor. İşte detaylar!

Gündüz ve Gece Şarj Olanakları

Hayatımızın hemen hemen her alanında kullandığımız akıllı telefonlar, iletişimden eğitime, iş hayatından sosyalleşmeye bir çok işlevi yerine getirmemize yardımcı oluyor. Ancak bu denli yoğun bir kullanım alanı olan cihazların en önemli sorunları ise sınırlı şarj kapasiteleri. Bu alanda çalışan Mcdodo ise, hafif, taşınabilir ve hızlı şarjla ilgili tüm beklentileri karşılamaya dönük faaliyetler yürütüyor. Gündüz MagSafe teknolojili ve yanınızda kolaylıkla taşınabilen hafif powerbank’ler ve şarj cihazları, geceleri ise telefonu güvenle şarjda tutabileceğiniz power off kablolar sunuyor.

Acil Durum Kitinde İndirim

Mcdodo tarafından mobil cihaz şarjları için tasarlanan ürünler, afet ve acil durumlar için tasarlanan şarj kitinde bir araya geldi. Markanın özellikle son zamanlarda en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan 36W Type-C ve USB Girişli Araç Şarjı, 3 in 1 Hızlı Şarj Kablosu, 22.5W 10000 mAh Kablolu Göstergeli Powerbank ve 20W Type-C ve USB Girişli Hızlı Şarj Adaptörü içinse harika bir fiyat fırsatı sunuluyor. 1.999,90 TL yerine 1.699,90 TL’ye sunulan ürünlerle acil durumlarda iletişiminiz kesilmeden yardım isteyebilir ve şarjınızı ihtiyacınız olan her an dolu tutabilirsiniz.

150’den fazla ülkede hizmet veren ve 60 milyondan fazla kullanıcıya hitap eden marka şarj cihazları ve powerbankların yanı sıra daha birçok ürünle hayatınızı kolaylaştırıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz