BMW modellerinin ön yüzündeki ızgara tasarımları gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Alman otomobil üreticisinin Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıttığı Concept 4 adlı tasarıma oldukça benzeyen BMW 4 serisi hakkında fotoğraflar sızdırıldı.

Cochespias tarafından Instagram üzerinden paylaşılan bu fotoğraflar yeni nesil BMW 4 Serisi ‘nin “böbrek” adı verilen devasa ızgaralarını gözler önüne seriyor. Tahmin edilenden oldukça büyük olan bu ızgaralar bazı kullanıcılar tarafından oldukça sevilse de çoğu kullanıcı karar vermekte zorlanıyor. Ayrıca bu fotoğrafın sızdırılmasının ardından aracın arka tarafını gösteren bir diğer sızıntı da wilcoblok’un Instagram hesabından geldi.

Görüntüler, BMW 4 Serisi’nin nihai tasarımını tam olarak göstermiyor ancak BMW Concept 4 ile olan benzerliklerine bakılırsa üretilen diğer modellerden farklı bir tasarımla geleceğinin sinyallerini veriyor.

Ayrıca bu ızgara tasarımının yaklaşmakta olan yüksek performanslı M otomobilleri ailesinden olan BMW M3 ve BMW M4’ün yanı sıra 3 Serisi sedan aracında da karşımıza çıkabilir. Yeni nesil BMW 4 Serisi önümüzdeki ay düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılabilir.

İlginizi Çekebilir:

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

Türkiye’de en çok kiralanan araba markası açıklandı!

Bir el arabası ve 99 tane ikinci el telefon: Google Haritalar’ı hack’lemek işte bu kadar kolay!