1974 yapımı korku filmi Teksas Katliamı filminin tekrar çekilecek versiyonunun yönetmenleri belli oldu. Yönetmen koltuğunda Ryan ve Andy Tohill kardeşler oturacak. 

1974 yılında gösterime giren efsanevi korku filmi Teksas Katliamı filmini tekrardan çekmek isteyen Legendary Entertainment yeni film için Ryan ve Andy Tohill kardeşlerle anlaştı. Yeni Teksas Katliamı filminin senaryosu Chris Thomas Devlin tarafından yazılacak. Yeniden çekilecek filmin yapımcılığını ise Bad Hombre şirketinden Fede Alvarez ve Rodolfo Sayagues üstlenecek. 

Yapımcı Fede Alvarez ile yapılan röportajda Tohill kardeşlerin yapacağı filmin hayranların istediği gibi olacağını, serinin köklerine dönüleceğini ve unutulmayacak şiddet sahnelerine ev sahipliği yapacağını söyledi.  

teksas katliamı

1974 yapımı olan Teksas Katliamı filmi 2 kardeşin ve onlara eşlik eden 3 arkadaşın Teksa’taki büyükbabasının mezarını ziyaret etmesi ve Leatherface ailesinin lanetinden kurtulmak için yaşadıkları vahşet ve şiddet dolu anları anlatıyor.  

Daha önce de 2006 yılında Platinum Dunes stüdyolarından çıkan Teksas Katliamı: Başlangıç filminden sonra başka bir stüdyodan Texas Chainsaw 3D filmi çıkmıştı. Şimdi ise Legendary stüdyoları yaptığı anlaşmalar ile seriyi sıfırlıyor ve tekrardan başlatıyor.

Efsane dizi Friends’in yeni bölümü geliyor!