Friends özel bölüm
Okuma Süresi
1 dakika

1994 yılında başlayan ve 10 sezon devam eden komedi dizisi Friends’in bir saatlik özel bir bölümü gelecek. 

1994 yılında başlayan ve 10 sezon süren efsanevi sitcom dizisi Friends’ten hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. NTV’nin haberine göre yıllar sonra Friends için özel bir bölüm çekilecek. Birkaç ay önce efsanevi dizinin oyuncuları toplu bir fotoğraf atmıştı ve o zamandan beri Friends’in tekrar başlayacağı üzerine dedikodular dönmüştü. NTV’nin yaptığı habere göre HBO Max üzerinden yayınlanacak 1 saatlik özel bir bölüm hazırlanıyor. 

Dizinin bütün kadrosunun olacağı konuşulurken oyuncuların 3 milyondan fazla ödeme alacağı söyleniyor. Aynı zamanda sadece oyuncu kadrosu değil dizinin yapımcıları Marta Kauffman ve David Crane’in de 1 saatlik özel bölümde yer alacakları söyleniyor.  

Bütün bu dedikodular ve gelişmelerin yanında dizide Chandler Bing karakterini canlandıran Matthew Perry’nin attığı Tweet hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. 

HBO’nun Netflix benzeri dijital yayın platformu HBO Max üzerinde yayınlanacağı söylenen özel Friends bölümü hayranları mutlu etmenin dışında HBO’nun yeni platformunu canlandıracağı kesin. 

Jennifer Aniston ilk Instagram paylaşımıyla rekor kırdı

Oscar Ödülleri sahiplerini buldu!