yeşil iPhone 13
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Bugün tanıtılması beklenen Yeşil iPhone 13 ve Mac Studio ‘nun renderları gün yüzüne çıkartıldı. Renderlar ve detaylar haberimizde.

Apple’ın 2022’deki ilk etkinliği bugün saat 21:00 TSİ’de başlayacak ve bu etkinlikte yeni iPhone SE ve yenilenmiş bir iPad Air’in duyurulması bekleniyor. Ancak yeni bir rapor, Apple’ın etkinlikte bahsedeceklerinin bu kadarla sınırlı olmayacağını, şirketin iPhone 13 ve iPad Air için yeni renk seçenekleri sunacağı aynı zamanda Mac Studio ile yeni bir ekranı tanıtacağını iddia ediyor.

Söz, Apple’ın yeşil renkli bir iPhone 13 ve mor bir iPad Air duyuracağını söyleyen YouTuber Luke Miani‘den geliyor. Miani, her iki ürünün yeni renkleriyle aşağıdan inceleyebileceğiniz render’larını paylaştı.

yeşil iPhone 13

Ek olarak Apple, etkinlikte Mac Studio’yu yeni 27″ ekranla birlikte duyuracak ve Mac Studio “gösterinin yıldızı” olacak.

Apple’ın bugünkü “Peek Performance” etkinliğinde yeni MacBook’ları da tanıtması bekleniyordu, ancak Miani bunun olmayacağını söylüyor. Tüm detaylar buradan videoyu izleyebilirsiniz. Bakalım etkinlikte Yeşil iPhone 13 ve Mac Studio ‘yu görebilecek miyiz?

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

iPhone 14 Pro Çift Delikli Ekran ile Gelecek

Daha Güçlü Mac Mini ve Daha Uygun Fiyatlı 27 inç Monitör Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz