Okuma Süresi
1 dakika

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası olan Mcdodo, en hızlı şarj sistemlerini kullanıcılara sunuyor. Kesintisiz iletişim için ürün skalasını her geçen gün artıran hızlı şarj uzmanı Mcdodo, GaN teknolojisinin geldiği son noktayı tüketicilerle buluşturuyor.

Ürünleri ile her yaşa hitap eden ve kesintisiz iletişim için sürekli ilerleme sağlayan Mcdodo, 240W hızlı şarj kablosu, 140W GaN adaptörü ve 22.5W çıkışa sahip powerbank adaptörü kullanıcılara sunuyor. isinin geldiği son noktayı tüketicilere sunuyor. İhtiyaca uygun teknolojik aksesuar ve geniş ürün skalasına sahip olan Mcdodo, USB-C hub’lar, LED ışıklı hızlı şarj kabloları, kablosuz şarjlar, hızlı GaN şarjlar ve bluetooth kulaklıklar gibi 350’nin üzerinde aksesuar seçeneği sunuyor. İşte detaylar!

Taşınabilir Boyutta Rahatlık

Mcdodo’nun en yenilikçi ürünlerinden birisi olan Type-C ve USB girişli şarj cihazı ve 15.000MAh Powerbank sayesinde artık birçok cihazı yanınızda taşıma zahmetinden kurtuluyorsunuz. USB portu ve çift taraflı Type-C portu bulunan cihazın gövdesinde, bununla birlikte lightning ve Type-C bağlantılı 2 adet kablo da yer alıyor. Böylelikle ayrıca bir de şarj kablosu taşıma zorunluluğundan da kurtulabilirsiniz. Diğer yandan GaN teknolojisinde son noktaya gelen Mcdodo, hızlı şarjdan çok daha fazlasını sunan 140W GaN5 Pro şarj adaptörü ile hem çoklu giriş avantajı hem de bugüne kadar sunulan en hızlı ve yüksek şarj deneyimini sağlıyor. GaN adaptörlerin sahip olduğu bu özellikler ve ayrıca taşınabilir boyutu sayesinde telefon, tablet ve bilgisayarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çevre Dostu Ürünler 150’den Fazla Ülkede

Şarj teknolojisindeki başarılarının yanı sıra çevre dostu olan Mcdodo, eski nesil adaptörlerle kıyaslandığında karbondioksit emisyonlarını azaltıyor. Böylelikle 100 kat daha fazla çevre koruması, 10 kat enerji tasarrufu sağlama potansiyeline sahip. Dünya genelinde 60 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan ve 150’den fazla ülkeye ulaşan Mcdodo ürünleri, dünya çapında 10 binden fazla noktada tüketicilerle buluşuyor. Büyük zincir mağazalarda, süpermarketlerde ve dijital alışveriş merkezlerinden temin edebileceğiniz Mcdodo şarj ürünlerinin fiyatları ise şu şekilde: 

  • Mcdodo Type-C 240W hızlı data ve şarj kablosu fiyat: 249,90TL
  • Mcdodo Type-C ve USB girişli şarj cihazı ve 15.000MAh Powerbank fiyat: 1.35990 TL
  • Mcdodo 140W GaN5 Pro şarj adaptörü fiyat: 1.959,90 TL
Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz