Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Başrollerinde Tuba Özay ve Çılgın Sedat’ın yer aldığı Laz Kit filmi vizyona girdikten sonra ilk 7 günde sadece 27 kişi tarafından izlendi

Box Office Türkiye 11 salonda gösterilen film Laz Kit filmi bir haftada sadece 27 kişi tarafından izlendiğini açıkladı. Başrollerinden Tuba Özay ve Çılgın Sedat’ın yer aldığı ve beyazperde.com’un verilerine göre oyuncu kadrosunda 25 kişi yer alan filmin yalnızca 27 kişi tarafından izlenmesi oldukça dikkat çekti. Filmde rol alan oyuncular arasında Sinan Bengier, Dost Elver gibi Türk sinemasının sembol isimleri de yer alıyor.

3 Ocak’ta vizyona giren filmin 27 kişilik seyircisinden elde ettiği gelir 454 lira oldu. Zeki Akıncı’nın yönetilen ve Aziz Özuysal tarafından kaleme alınan filmin maliyeti ise bilinmiyor.

Filmin yalnızca 27 kişi tarafından izlenmesi sosyal medyada da çok konuşulan konular arasına girdi. Set ekibiyle beraber filmin hazırlık aşamasında görev alan kişi sayısının 27 kişiden çok daha fazla olmasına rağmen filmin sadece 27 kişi tarafından izlenmesi oldukça dikkat çekti.  Bu haberlerden sonra filmin vizyon performansının nasıl olacağı merak ediliyor.

Laz Kit Filminin Konusu 

Laz Kit, Amerika’dan küçük bir köye gelen genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Kalemiti Ceyn, Amerika’dan küçük bir köye geldiği zaman beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır. Tarlaya giden genç kadın, burada erkeklerin saldırısına uğrar. Peşindeki erkeklerden kaçan Kalemiti Ceyn, köy meydanına geldiğinde duruma şahit olan Deli Kadir tarafından kurtarılır. Ancak olanlar bununla da sınırlı kalmayacaktır. Yönetmenliğini Yusuf Atıcı’nın üstlendiği, filminin oyuncu kadrosunda, Tuğba Özay, Çılgın Sedat, Sinan Bengier, Ahmet Çelik, Esra Sönmezler, Dost Elver gibi isimler yer alıyor.