caviar galaxy s21 fortune
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Caviar, Samsung’un yeni amiral gemisi serisinin en fazla dikkat çeken telefonu Galaxy S20 Ultra için çok özel tasarımlar üretti. Galaxy S21 Fortune ismi verilen, 24 ayar altın kullanılan ve sadece 21 adet üretilecek telefona sahip olmak isteyenlerin ise 250 bin TL ödemesi gerekiyor.

Ultra lüks aksesuar üretimiyle bilinen Rus tasarım şirketi Caviar, Samsung Galaxy S20 serisinde dikkatleri üzerine toplayan Galaxy S20 Ultra için yeni bir tasarım yaptı. BlackJack’ten esinlenerek gerçekleştirilen tasarımlardan sadece 21’er adet üretileceği açıklandı. Popüler bir kart oyunu olan BlackJack’ten esinlenen tasarımlar 5 farklı modelde üretilecek.

Caviar iPhone 11 için de özel tasarımlar yaptmıştı

Rus şirket Caviar, lüks aksesuar üretimiyle ve genellikle son çıkan cihazlara özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Caviar Apple’ın son telefon serisi iPhone 11 ile ilgili özel ve iddialı bir tasarım gerçekleştirmişti. Tamamen altınla ve kıymetli taşlarla süslenen telefonların fiyatları ise dudak uçuklatmaya devam ediyor. 

Apple’ın iPhone 11 modeline uyguladıkları tasarımla uzunca bir süre gündemden düşmeyen Caviar, şimdi ise Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung’un yeni amiral gemi serisinden Galaxy S20 Ultra için özel bir tasarım gerçekleştirdi.

Samsung Galaxy S20 Ultra için 5 farklı tasarım gerçekleştirildi. Caviar’ın Galaxy S20 Ultra için düzenlenen tasarım çalışmaları iskambil kağıtları üzerinde şekillenmiş ve hepsi de çok lüks görünüyor.

Cavier 5 farklı tasarımların her birinden sadece 21 adet üretileceğini açıklarken aynı zamanda tasarımı beğenen müşterilerinin kendileri ile iletişime geçmeleri gerektiğini açıkladı. Şirket aynı zamanda tüm tasarımların sipariş verildiği takdirde yapılacağını da bildirdi.

Galaxy S21 Fortune

caviar samsung galaxy s21 özel tasarımSamsung Galaxy S20 Ultra için özel olarak tasarlanan üretimlere Caviar Galaxy S21 Fortune ismini verdi

Popüler kart oyunu BlackJack’ten esinlenerek yapılan tasarımlar, oyunun en güçlü ve değerli kartları olan ‘’As’’lar ve ‘’Joker’’ler üzerinden esinlenerek gerçekleştirdi.

BlackJack oyununun en güçlü kartı ‘Joker’ olduğu olduğu için Caviar Galaxy S21 Fortune serisinin en değerli üyesi de ‘’Gold Joker’’ olarak geçiyor.

Gold Joker olarak isimlendirilen en değerli modelde şirket kompozit kirinit kullandı. Kompozit kirinit kullanılan modelde şirket 24 ayar altın da kullandı. Safir ve yakut taşlarla süslenen telefonun değeri ise daha da artıyor. 21 adet üretilecek olan özel sürüm Galaxy S20 Ultra’yı satın almak isteyenlerin 39.900 dolar (yaklaşık 250 bin TL) ödemesi gerekecek. 

Caviar’ın bir diğer dikkatleri üzerine toplayan tasarımında ise şirket kompozit oniks malzeme kullandı. As temalı Galaxy S20 Ultra’nın arka kısmında ise maça ve karo logoları safla altınla kaplandı. Caviar, kırmızı renkte olan sürümleri kadınlar, siyah renkli olan sürümleri ise erkekler için tasarladığını söylüyor. 

Caviar’ın As temalı Galaxy S20 Ultra modelinden de sadece 21 adet üreteceği açıklandı. Caviar’ın bu modeline sahip olmayı düşünenlerin ise 5.290 dolar (yaklaşık 33 bin TL) ödemesi gerekiyor. 

SAMSUNG GALAXY Z FLİP İLE 24 SAAT!

LG ve Samsung Coronavirüs sebebiyle fabrikalarını kapadı!